همراهی شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب با بی بی سی در حمایت از شاهین نجفی! + فیلم
۷
همراهی شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب با بی بی سی در حمایت از شاهین نجفی! + فیلم
مجری بی بی سی فارسی تصریح می کند که بنا به درخواست شخص شاهین نجفی، به سبب مسایل امنیتی، از اشاره به محل اقامت وی معذور است!
يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۵۶
کد مطلب: 669
به گزارش «آرماگدون» به نقل از جام نیوز، بعد از آنکه شبکه "بی بی سی فارسی" (BBCPersian) فردای انتشار حکم ارتداد «شاهین نجفی» به گفتگو با این خواننده بی شرم و حمایت از وی پرداخت، سایر شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب و اسلام ستیز هم به پیروی از بی بی سی از او حمایت کرده و آنتن خود را به وی اختصاص دادند. به این ترتیب، بی بی سی این بار نیز سردمدار حمایت از دشمنان دین و کشور شد.
بعد از مدت کوتاهی که از راه اندازی یک کمپین در فیس بوک برای توهین و تمسخر حضرت امام هادی النقی [علیه السلام] گذشته بود، شاهین نجفی خواننده مبتذل خارج نشین با منتشر کردن اثر توهین آمیز خود در یوتیوب، موجی از اعتراضات را از سوی مردم ولایتمدار و غیرتمند کشورمان برانگیخت. بعد از آنکه برخی از خبرگزاری ها و سایت های داخلی فتوایی را از «آیت الله العظمی صافی گلپایگانی» یکی از مراجع تقلید شیعیان، مبنی بر ارتداد شاهین نجفی و جسارت کنندگان به ساحت ائمه اطهار [علیهم السلام] منتشر کردند، شبکه بی بی سی فارسی با تهیه گزارش و ترتیب دادن مصاحبه ای با شاهین نجفی، سعی کرد وی را تبرئه کند.
در ابتدای مصاحبه، مجری بی بی سی فارسی تصریح می کند که بنا به درخواست شخص شاهین نجفی، به سبب مسایل امنیتی، از اشاره به محل اقامت وی معذور است!
این خواننده مرتد وقتی شبکه بی بی سی فارسی را مدافع خود می بیند، در اظهارات سخیف خود توهین به مقدسات مسلمانان و شیعیان را رسالت خود دانسته و با وقاحت تمام می گوید: «این یک اتفاق بود و به نظر من باید -اتفاق- می افتاد[!] من وقتی کاری را انجام می دهم به تبعات آن فکر نمی کنم و فقط رسالت خود را انجام می دهم. هر کاری پتانسیل خودش را دارد و شما نسبت به آن کاری که انجام می دهید حتما مقداری درک دارید!!»
رسانه دولتی آمریکا (VOA) نیز در خبری اعلام کرد: «وب سایت "شیعه آنلاین" برای کشتن شاهین نجفی، خواننده ایرانی، مبلغ ۱۰۰هزار دلار جایزه تعیین کرده است.»
"صدای آمریکا" در توصیف این ترانه گفت: «شاهین نجفی در تازه ترین ترانه اش امام دهم شیعیان را مخاطب گفته های خود قرار داده است.» این شبکه در راستای سیاسی کردن موضوع و کاستن از حجم اعتراضات و خشم عمومی مردم ایران افزود: «منابع وابسته به حکومت ایران این ترانه را توهین تلقی کردند.»
تلویزیون دولتی صدای آمریکا در ادامه برای تبرئه این خواننده هتاک گفت: «حامیان شاهین نجفی می گویند در سراسر ترانه هیچ عنوان کذب و ناشایستی به امام دهم شیعیان منتسب نشده است و شاهین تنها [امام] نقی علیه السلام را به برخی حوادث جاری جامعه ایران قسم می دهد!»
www.armageddon.ir/images/docs/files/000000/nf00000669-1.flv
صدای آمریکا بدون اشاره به مطالب توهین آمیزی که از آن به عنوان "حوادث جاری جامعه ایران" یاد کرده است، برای آنکه تحلیل هایش با قضاوت بینندگان نقش بر آب نشود، از بازپخش ترانه مذکور طفره رفت.
بر پایه گزارش تکمیلی جام نیوز، شبکه سلطنت طلب "پارس" (ParsTV) نیز که در توهین به مقدسات اسلامی و شیعی ید طولایی دارد، از این خواننده موهن -که سال هاست به سبک خاصی به مقدسات دینی ایرانیان توهین می کند- حمایت کرد و او را هنرمند رپ خوان و خواننده سرشناس ایرانی نامید.
بر اساس این گزارش، "علیرضا میبدی" مجری ثابت این شبکه با تمسخر از صدور فتوای ارتداد برای این عنصر هتاک یاد کرد.
همچنین تلویزیون سلطنت طلب "ایران آریایی" (Iran.e.Ariayi) با مضحکه قرار دادن صدور حکم ارتداد برای شاهین نجفی و توهین به نام مقدس حضرت امام محمد تقی و امام علی النقی [علیهما السلام] در حمایت از این رپ خوان حرمت شکن خارج نشین گفت: «این فرد آزاد است. دلش می خواهد[!] مسلمان نیست، باور دیگری دارد و حقایق را می گوید. چرا از گفتن حقایق ناراحت می شوید؟ چرا نمی گذارید همه چیز عریان باشد؟»!!!
جام نیوز ضمن عرض تسلیت به محضر امام عصر [عجل الله تعالی فرجه الشریف] به دلیل ملاحظات اخلاقی و برای جریحه دار نشدن احساسات و عواطف مردم مؤمن و متدین ایران اسلامی، ناگزیر است ویدیوی مربوط به گزارش و مصاحبه یادشده و بازتاب این حرکت غیرانسانی در شبکه های ماهواره ای اسلام ستیز و ضدانقلاب را با اندکی تقطیع به متن خبر ضمیمه کند.
ألا لعنت الله علی القوم الظالمین؛ و سیعلم الذین ظلموا أی منقلب ینقلبون
Share/Save/Bookmark
مرجع : جام
 


علیزاد
۱۳۹۲-۰۵-۲۸ ۰۳:۱۸:۳۸
اگه همونطور که فریدون فراخزاد رو به درک واصل کردند، چهارتا از این غربنشسته‌های نجس رو هم چنین می‌کردند حالا این معتاد بدبخت شاخ نمیشد
amin reza
۱۳۹۲-۰۴-۱۳ ۰۱:۰۱:۰۵
انشاله هرچه زود تر دستگیر بشود این مرد.
saeed
۱۳۹۱-۱۰-۲۹ ۱۱:۲۶:۴۷
شاهین نجفی ذست نشانده اینگلیسو امریکاست
و از گرف انها هم حمایت خواهد شد
سونیا
۱۳۹۱-۰۹-۲۲ ۱۱:۰۷:۴۷
سلام جالب بود .من برا اولین بار بود میدیدم این ادمو .ولی خودمونیم خودشم شبیه شیطانه هاا.
امید
۱۳۹۱-۰۶-۲۴ ۲۲:۱۷:۱۴
شاهین نجفی کاری نکرده که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مجید جعفریان
۱۳۹۱-۰۵-۲۸ ۱۲:۱۸:۵۹
متن خوبی گذاشتی دمت گرم واقعا عالی بود .
اگه دوست داری به بلاگ من هم یه سری بزن
بازم دمت گرم ........
علیرضا
۱۳۹۱-۰۲-۲۵ ۱۷:۵۳:۳۰
طبق آخرین اخبار به دست اومده رژیم صهیونیستی به شاهین پناهندگی دادند و فعلا اونو به محل نامعلومی در غرب آلمان منتقل کردند