عبدالرئوف شایب ، سخنگوی رسمی ائتلاف انقلابیون 14 فوریه
عبدالرئوف شایب ، سخنگوی رسمی ائتلاف انقلابیون 14 فوریه
 
جنگ نرم آمریکا علیه جهان اسلام
سخنگوی رسمی ائتلاف انقلابیون 14 فوریه با اشاره به حمایت آمریکا از رژیم های سرکوبگر منطقه، درباره جنگ نرم آمریکا علیه جهان اسلام هشدار داد.
دوشنبه ۵ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۲۰
کد مطلب: 371
به گزارش «آرماگدون» ، "عبدالرئوف شایب" اظهار داشت: دولت آمریكا جنگی نرم علیه جهان اسلام آغاز كرده است، اما ملتها به خوبی از هر آنچه كه رژیمهای مستبد در كشورهایشان انجام می دهد آگاه هستند، و به راه خود برای رهایی از استبداد و دیكتاتوری ادامه می دهند.
شایب تأکید کرد: مردم بحرین با راه حلهای ظاهری مخالفند و بر راه حل سیاسی ریشه ای اصرار دارند؛ رژیم نیز تلاش می كند تا مطالبات مردمی را از طریق سفرهایش به كشورهای مختلف جهان دور بزند.
سخنگوی رسمی ائتلاف انقلابیون ۱۴ فوریه بحرین افزود: رژیم ستمگر آل خلیفه می خواهد با تغییرات ظاهری مانند تغییر نخست وزیر مردم را فریب دهد، این مساله یكی از نیرنگهای رژیم است كه مردم فریب آن را نخواهند خورد، بلكه انقلاب به راه خود تا تحقق همه خواسته ها ادامه خواهد داد.
شایب خاطرنشان كرد: رژیم به سیاست برنامه ریزی شده و سازمان یافته خود برای انجام تغییرات ظاهری و نه ریشه ای ادامه می‏دهد تا بتواند قدرت و خانواده حاكم را در این كشور حفظ كند.
وی تاكید كرد: هدف ملت یك تغییر فراگیر است؛ و انقلابیون این پیام را به رژیم آل خلیفه و آمریكا و انگلیس و عربستان و كشورهای حوزه خلیج فارس رساندند؛ این كشورها به دنبال آن هستند که برای حمایت از رژیمهای سركوبگر ائتلافهای نظامی و امنیتی علیه تحركات مردمی تشكیل دهند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : العالم