انتقاد افسران مسلمان پلیس نیویورک از اظهارات ترامپ
انتقاد افسران مسلمان پلیس نیویورک از اظهارات ترامپ
افسران مسلمان پلیس نیویورک اظهارات اخیر کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا مبنی بر لزوم تحت نظر قرار گرفتن همه مسلمانان این کشور را به شدت مورد انتقاد قرار دادند.
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۹
کد مطلب: 4037
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از روزنامه «New York Daily News»، آنها به دونالد ترامپ، کاندیدای حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا هشدار دارند از حمله به مسلمانان (در آستانه انتخابات) صرف‌نظر کند.
گروه افسران مسلمان پلیس نیویورک همچنین اعلام کردند که مسلمانان آمریکا به اندازه دیگران میهن‌پرست هستند.
۲۹ آبان‌ماه از دونالد ترامپ پرسیده شد که آیا از ایجاد یک پایگاه داده برای ردگیری فعالیت‌های مسلمانان آمریکا حمایت می‌کند یا نه و ترامپ پاسخ داد: علاوه بر پایگاه داده، سیستم‌های زیادی باید برای این منظور وجود داشته باشد.
پس از آنکه اظهارات ترامپ جنجال برانگیز شد، وی در توئیتر نوشت: من پایگاه داده را پیشنهاد ندادم، بلکه خبرنگار آن را پیشنهاد داد.
وی همچنین ادعا کرد: ما باید «تروریسم اسلامی» را شکست دهیم و آنها را تحت نظر قرار دهیم که این کار نیازمند داشتن فهرست اسامی آنها برای حفاظت از آمریکا است.
گروه افسران مسلمان پلیس نیویورک به تازگی در فیسبوک به اظهارات ترامپ واکنش نشان داد و نوشت: بیدار شو آمریکا. اجازه نده که این افراد از نفرت برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنند.
این گروه نوشت: هیچ کس در مورد زنان و مردان مسلمانی که [در نیروهای مسلح] خدمت می‌کنند، صحبت نمی‌کند. این مسلمانان آمریکایی زندگی خود را در دست می‌گیرند تا به طور داوطلبانه از کشور خود دفاع کنند. خوب و بد در همه چیز هست!! اما ما به شما اطمینان می‌دهیم که اکثر مسلمانان آمریکایی، اگر نگوییم همه آنان، به اندازه بقیه خوب و میهن‌پرست هستند.
ترامپ در آخرین اظهارات خود علیه مسلمانان، اعلام کرده که مسلمانان نیوجرسی پس از واقعه یازدهم سپتامبر جشن گرفتند و با وجود اینکه هیچ مدرکی برای اثبات این ادعا وجود ندارد، همچنان در برابر انتقادات بر این سخن خود پافشاری می‌کند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا