عناد با اسلام از جنگهای صلیبی تا سناریوهای صهیونیستی امریکایی
عناد با اسلام از جنگهای صلیبی تا سناریوهای صهیونیستی امریکایی
 
عناد با اسلام از جنگهای صلیبی تا سناریوهای صهیونیستی امریکایی
بر اساس آخرین آمارها تعداد زیادی از مسلمانان تحت عنوان « مبارزه با تروریسم » بر اساس سناریوی از پیش تعیین شده صهیونیست ها و نومحافظه کاران جان خود را از دست داده اند.
دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۳۹
کد مطلب: 282
به گزارش «آرماگدون» ، حمله و اهانت به اسلام تبدیل به یک حرکت و جنبش سازماندهی شده در غرب شده است و این موضوع جدیدی نیست ، چنین اقداماتی علیه اسلام در تمام تاریخ اسلام وجود داشته است.
جنگ های صلیبی در سال ۱۰۹۶ میلادی از سوی پاپ اربان در زمانی آغاز شد که کلیسا تاثیر خود را بر مسیحیان از دست داده بودو این حربه به کار گرفته شد تا مسیحیان را بار دیگر به کلیساها متمایل کنند.
پس از گذشت سال ها از این حادثه جرج بوش ، رییس جمهوری سابق امریکا نقش پاپ اربان دوم را ایفا کرد و آغاز جنگ صلیبی علیه اسلام پس از حادثه ۱۱ سپتامبر را در کشور خود اعلام کرد.
این اشتباه علیه اسلام آنقدر بزرگ بود که آثار آن تا حال نیز باقی است و پس از این نیز باقی خواهد ماند و نه تنها در آمریکا بلکه در کشورهای اروپایی به ویژه اروپای غربی نیز گسترده شده است.
سوزاندن قرآن از سوی تری جونز ، کشیش آمریکایی در فلوریدا یکی از بدترین اقدامات اخیر علیه اسلام بود و علاوه بر این می توان به حملات متعدد به مساجد و مسلمانان در سراسر شهرها و مناطق آمریکا نیز اشاره کرد.
همچنین چاپ کاریکاتورهای موهن به پیامبر اسلام در اروپا و آغاز کمپینی بزرگ برای مبارزه با اسلام از سوی گریت وایلدرز ف نماینده راست افراطی هلند و سخنرانی او علیه اسلام در پارلمان بریتانیا از جمله اقدامات مغرضانه برای مبارزه با دین مبین اسلام است.
عملیات « طوفان صحرا» در زمان کالین پاول اولین مرحله « جنگ علیه اسلام » بود که در ابتدا با تشویق صدام حسین ، دیکتاتور سابق عراق برای حمله به ایران و سپس کویت برای ایجاد رعب و وحشت در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس سازماندهی شد.
به گفته مشاور امور دفاعی نیروی هوایی کویت در زمان جنگ ایران و عراق ، پروازهای شبانه از ایالات متحده آمریکا برای مسلح کردن عراقی ها انجام می گرفت.
در واقع جنگ ایران و عراق یکی از حربه های انتقام گیری آمریکا از ایران به خاطرحادثه اشغال سفارت آمریکا در ایران به دست دانشجویان ایرانی بود.
قبل از همه این ها آمریکا پایگاه های بزرگی را در عربستان سعودی تاسیس کرده بود که فراتر از نیاز سعودی ها اما به خرج و هزینه آنها بود.
این یک بازی بزرگ شطرنج بود که آمریکا با هزینه خودحاکمان و شیوخ عرب برای غارت ثروت آنها و کنترل منابع غنی نفتی و اوضاع سیاسی در جهان عرب و اسلام آغاز کرد.
بلافاصله پس از حمله عراق به کویت ، شورای امنیت سازمان ملل وارد عمل شد و اجازه ورود نظامیان آمریکایی به عربستان سعودی و دیگر کشورهای خلیج برای آزادی کویت صادر شد. اقتدار نظامی عراق از بین رفت ، مناطق ممنوعه پرواز در این کشور ایجادشد . عراق به طور کامل منزوی شد و هیچ تجارتی با این کشور صورت نمی گرفت ، شرایط معیشتی مردم این کشور به طور کامل نابسامان شد و این ها همه بخشی از اقدامات ستمکارانه ای بود که از سوی آمریکا و متحدانش انجام شد که منجر به کشته شدن میلیون ها زن و مرد و کودک عراقی به دلیل محرومیت از غذا و داروی کافی در بیمارستان ها شد.
زمانی که مادلین آلبرایت با این آمار وحشتناک از مرگ و میر مردم عراق مواجه شد تنها جمله ای که گفت این بود که این بهایی بود که باید پرداخته می شد.
به طور قطع چنین اقداماتی نمیتواند برای دفاع از حقوق انسانها انجام گرفته باشد. بسیاری از کشورها چه کوچک و چه بزرگ مانند عراق در معرض چنین اقدامات جنایتکارانه از سوی آمریکا قرار گرفتند .
در همه کشورهایی که آمریکا به بهانه کمک به بشریت دست به اقدامات و مداخله های نظامی زده است تعداد زیادی جمعیت مسلمان زندگی می کنند و واکنش جمعیت همه این کشورها بدون استثنا این است که این دخالت ها که به نام آزادی انجام می شود برای کشورهای آنها چیزی جز خرابی و ویرانی به همراه نداشته است.
اگرچه دموکراسی و آزادی در ذات خود دارای مفهومی مثبت است اما اگر برقراری آن با هدف ضربه زدن به مذهب یک جامعه و احساسات مذهبی مردم آن جامعه انجام شود به طور قطع نه تنها ارزشی ندارد بلکه ضد ارزش نیز هست.
چنین آزادی موجب اختلال در صلح و نظم نه تنها در کشور مورد تجاوز می شود بلکه موجب قطبی شدن و ایجاد ناامنی در سراسر جهان می شود.
از حادثه ۱۱ سپتامبر و اعلام رسمی آمریکا برای جنگ علیه اسلام و مسلمانان ، جهان بیشتر و بیشتر در حال فرو رفتن در وضعیت جنگ است.
بسیاری از کشورهای مسلمان مورد هجوم قرار گرفته اند و طرح حمله به بسیاری از کشورهای دیگر هم در دستور کار آمریکا و حامیان غربی اش قرار دارد.
دلایل حمله به همه این کشورها مهندسی شده و از قبل تعیین شده است و همواره نیز این کشورهای مسلمان هستند که مقصر شناخته می شوند.
از حادثه ۱۱ سپتامبر به بعد کشورهای مسلمان عراق ، پاکستان و افغانستان مورد حماه قرار گرفته اند تا در آنها بی ثباتی ایجاد شود و لیبی هم آخرین کشور مسلمانی بود که مورد تهاجم آمریکایی ها قرار گرفت ، این حمله به نام کمک به انسان های تحت ستم انجام شد اما هدف اصلی در این اقدام از بین بردن اسلام در یکی دیگر از کشورهای مسلمان دنیا بود.
در حال حاضر سوریه و ایران در مرکز توجه آمریکا و غرب قرار گرفته اند تا به عنوان دو کشور قوی اسلامی دیگر در دنیا تضعیف شوند.
نباید فراموش کرد که حتی عربستان سعودی که دارای روابط ویژه با ایالات متحده آمریکا هست نیز یکی از اهداف آمریکا برای تضعیف اسلام است و شمشیر بی ثباتی و بی نظمی اکنون بر گردن آنها نیز نهاده شده است.
دورانی که در آن به سر می بریم زمانی بسیار حیاتی در تاریخ مسلمانان است و هیچ سازمانی وجود ندارد که تلاشی سازماندهی شده برای مقاله با این تهدیدها و چالش ها انجام دهد.
در حال حاضر که اهانت به اسلام و اسلام هراسی به طرز بسیار وحشتناکی از سوی نومحافظه کاران و به رهبری صهیونیست ها در حال افزایش است تنها اقدام سازمان های بین المللی محکوم کردن این اقدامات است و هیچ اقدام عملی دیگری برای توطئه هایی که علیه جهان اسلام انجام می شود صورت نپذیرفته است.
تعداد زیادی از مسلمانان تحت عنوان « مبارزه با تروریسم » بر اساس سناریوی از پیش تعیین شده صهیونیست ها و نومحافظه کاران جان خود را از دست داده اند بدون اینکه کوچک ترین واکنشی از سوی هیچ یک از نهادها و سازمان های بین المللی در مقابله با این اقدامات انجام گیرد.
بیشتر این جنایت ها با همکاری مشترک بوش و بلر انجام شده و آنها مرتکب بدترین جنایت ها علیه مسلمانان شده اند که باید به این خاطر در دادگاه های عادل و بی طرف مورد محاکمه قرار گیرند.
در این دادگاه ها باید حتما نمایندگانی از کشورهای اسلامی وجود داشته باشند و اگر چنین دادگاه هایی با این شرایط تشکیل نشود و این جنایتکاران بر اساس عدالت محاکمه نشوند جهان هرگز روی صلح را به خود نخواهد دید.
اگر سناریوهای صهیونیستی – آمریکایی علیه جهان اسلام خنثی نشود قربانی شدن مسلمانان در همه نقاط جهان بدون توقف ادامه خواهد داشت.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری شبستان