کشف حجاب شاهزاده سعودي هنگام ورود به تركيه +تصویر
۱
کشف حجاب شاهزاده سعودي هنگام ورود به تركيه +تصویر
دختران وليد بن طلال هنگام رسيدن به فرودگاه بودروم (در غرب تركيه) با برداشتن چادر از سر، كشف حجاب كردند. اين مسئله بازتاب فراواني در سايت‌ها و روزنامه‌هاي تركيه داشت.
چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۴۲
کد مطلب: 778
به گزارش آرماگدون ؛ روزنامه پستا و خبرترك تركیه نوشتند ' الولید بن طلال'، شاهزاده سعودی به همراه خانواده و گروهی ۳۰ نفره متشكل از محافظان شخصی و خدمتكاران خود برای گذراندن تعطیلات تابستانی به شهر 'بودروم' سفر كرد.
به نوشته ترکیه آنلاین؛ این شاهزاده سعودی كه با ثروتی بالغ بر ۲۰ میلیارد دلار یكی از ثروتمند ترین افراد جهان محسوب می‌شود، با هواپیمای شخصی خود به 'بودروم' سفر كرد و به هنگام ورود در فرودگاه پنج دستگاه مینی ‌بوس اختصاصی، شش دستگاه اتومبیل شخصی و یك اتوبوس نیز در انتظار شاهزاده بوده است.
وی به همراه خانواده خود در كنسرت یكی از خواننده‌های معروف تركیه به نام 'زینب كاسالینی' حاضر شد.
شاهزاده سعودی به همراه خانواده خود با كشتی مسافرتی لوكس خود كه دو روز قبل وارد بندر بودروم شده بود به شهر 'فتهیه' و جزایر یونان سفر خواهد كرد.
به نوشته روزنامه پستا در عربستان ، زنان نمی‌توانند بدون چادر و به تنهایی وارد خیابانها شوند و حق رانندگی ندارند. این در حالی است كه دختران 'بن طلال' بدون حجاب و با لباس های آستین كوتاه در كوچه و خیابانهای بودروم به گشت و گذار پرداختند.
شاهزاده سعودی و خانواده وی در تركیه كارهایی راكه در كشور خود نمی‌توانند انجام دهند، به راحتی انجام می‌دهند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : مشرق
 


بی قرار
۱۳۹۱-۰۴-۱۷ ۰۹:۵۸:۲۰
سلام رفقا
ما که می خوایم برای استفاده دیگران نام شما رو توی وبلاگمون بزنیم،با چه اسمی بزنیم؟
همون آرماگدون یا اضافه هم داره؟
ممنون میشیم خبر بدید
http://ferdos70.blogfa.com
ایشالا عاقبت بخیر بشید! مثل شهدا!
نسأل الله منازل الشهدا