رسوایی اخلاقی جدید سلمان رشدی
رسوایی اخلاقی جدید سلمان رشدی
 
۱
رسوایی اخلاقی جدید سلمان رشدی
«این دختر 30 ساله مدعی است رشدی مدتی با وی در ارتباط بوده اما سپس با تهدید، خواستار قطع این روابط شده است. رز می گوید من نمی توانم ببینم زندگی من این گونه نابود شده و ساختن آن برایم بسیار مشکل است. رشدی تاکنون 4 بار ازدواج کرده و همسران وی تماما مدل بوده اند. یکی از نزدیکان رشدی می گوید وی اکنون با هیچ زنی ارتباط ندارد اما او خود سکوت کرده است».
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۲۳:۴۸
کد مطلب: 327
به گزارش «آرماگدون» ، نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی به هرزگی کامل اخلاقی روی آورده و همین موجب رسوایی های متعدد برای نامبرده شده است.
روزنامه انگلیسی دیلی میل در این زمینه به ۴بار ازدواج سلمان رشدی با برخی مدل های انگلیسی اشاره کرد و از افشای روابط دختری ۳۰ ساله با نامبرده در فضای اینترنت خبر داد. «دوراح رز» در صفحه فیس بوک خود ضمن انتشار برخی پیام های مبتذل مبادله شده میان وی و رشدی، از تهدید شدن دراین باره توسط رشدی خبر داده است.
به گزارش دیلی میل، سلمان رشدی که عمده شهرتش را نه به دلیل نویسندگی بلکه به دلیل داشتن روابط اخلاقی و داستان هایی که پیرامون زندگی شخصی اش وجود دارد به دست آورده است، اخیرا پس از داشتن روابط غیراخلاقی با یک دختر جوان که به دلیل روابط غیراخلاقی با مردان شهره است، با وی درگیری لفظی پیدا کرده است. رشدی ۶۴ ساله پس از آن که با دوراح رز قرار گذاشت و با وی پیام های غیراخلاقی رد و بدل کرد، اکنون با وی دچار مشکلاتی شده و این مشکلات حتی منجر به بروز جنگ لفظی میان دو طرف شده است. این در حالی است که این جنگ لفظی حتی به رسانه ها نیز کشیده شده است. رز از رشدی به عنوان انسانی بی ادب که چندین بار نامه خشونت آمیز ارسال کرده یاد می کند».
به نوشته روزنامه انگلیسی، «این دختر ۳۰ ساله مدعی است رشدی مدتی با وی در ارتباط بوده اما سپس با تهدید، خواستار قطع این روابط شده است. رز می گوید من نمی توانم ببینم زندگی من این گونه نابود شده و ساختن آن برایم بسیار مشکل است. رشدی تاکنون ۴ بار ازدواج کرده و همسران وی تماما مدل بوده اند. یکی از نزدیکان رشدی می گوید وی اکنون با هیچ زنی ارتباط ندارد اما او خود سکوت کرده است».
Share/Save/Bookmark
مرجع : روزنامه کیهان
 


Majid
۱۳۹۰-۰۹-۲۰ ۱۲:۲۱:۱۶
مرگ بر این حیوان انسان نما که به هیچ مکتب و انسانیتی پایبند نیست.