«شارلی ابدو» دست از هتاکی برنمی‌دارد/ بازنشر کاریکاتور موهن
«شارلی ابدو» دست از هتاکی برنمی‌دارد/ بازنشر کاریکاتور موهن
علی‌‌رغم اعتراضات گسترده مسلمانان جهان علیه هتاکی‌های اخیر نشریه فرانسوی «شارلی ابدو»، شماره جدید این نشریه هتاک با کاریکاتوری از پیامبر اسلام(ص) بر روی جلد آن بار دیگر در بیش از ۷ میلیون نسخه زیر چاپ رفت
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۶
کد مطلب: 3255
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از روزنامه فرانسوی فیگارو، شرکت «MLP» توزیع‌کننده نشریه هتاک شارلی ابدو عصر روز جمعه، سوم بهمن در خبری اعلام کرد: شماره جدید نشریه شارلی ابدو تحت عنوان «بازماندگان» با تصویری از پیامبر اسلام بر روی جلد آن تجدید چاپ شده و تیراژ آن از ۷ میلیون نسخه فراتر می‌رود.
بنابر اعلام این شرکت، تا پایان روز شنبه، ۷ میلیون نسخه از این شماره شارلی ابدو توزیع خواهد شد و از روز دوشنبه نیز ۳۰۰ هزار نسخه دیگر از این شماره چاپ خواهد شد.
مسئولان این نشریه هتاک فرانسوی پیش‌تر اعلام کرده‌ بودند که به دلیل افزایش قابل توجه تقاضای مردم برای خرید این نشریه قصد دارند مجددا آن را با تیراژ بالای ۷ میلیون نسخه‌ای منتشر کنند.
این نشریه موهن فرانسوی حدود دو هفته پیش اقدام به انتشار تصاویر و کاریکاتورهای پیامبر اسلام (ص) کرد و یک هفته پس از آن نیز باری دیگر در تکرار اقدام اهانت‌آمیز خود در تیراژی ۵ میلیون نسخه‌ای این نشریه را با کاریکاتور پیامبر(ص) منتشر کرد و با این اقدام خشم جهان اسلام و مسلمانان بسیاری از کشورهای جهان را برانگیخت.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا