نژاد پرستان آلمانی به یک زن مسلمان حمله کردند
نژاد پرستان آلمانی به یک زن مسلمان حمله کردند
یک زن مسلمان ۲۹ ساله در آلمان هدف حمله فیزیکی و زبانی گروهی از نژاد پرستان آلمانی قرار گرفت. گفته می شود اقدامات این‌چنینی نتیجه نفرت پراکنی گسترده جنبش سیاسی پگیدای آلمان است.
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۵۲
کد مطلب: 3147
به گزارش «آرماگدون» ، یک زن مسلمان ۲۹ ساله در آلمان هدف حمله فیزیکی و زبانی گروهی از نژاد پرستان آلمانی قرار گرفت. گفته می شود اقدامات این‌چنینی نتیجه نفرت پراکنی گسترده جنبش سیاسی پگیدای آلمان است.
یک زن مسلمان ۲۹ ساله در شهر برانشوایگ آلمان توسط یک خودرو هدف قرار گرفت و سپس توسط الفاظ ضد اسلامی، مورد توهین قرار گرفت. در این منطقه گروه های نژاد پرست زیادی زندگی می کنند.
بر اساس گزارش پلیس، این حمله نژاد پرستانه و بیگانه ستیزانه بوده است. در این حادثه یک خودروی حامل نژاد پرستان به صورت عمدی به زانوی یک زن مسلمان سوری برخورد کرده است. سرنشینان سپس از خودرو پیاده شده و به وی حمله کرده اند. مهاجمان نژاد پرست سپس با مشاهده اعتراض شهروندان، از محل متواری شده اند.
اتحادیه شهر برانشوایگ آلمان این حمله را شدیدا محکوم کرد و خاطر نشان کرد که اقدامات این‌چنینی توسط افراد همفکر با پیگدا (میهن پرستان اروپایی ضد اسلامی شدن غرب) انجام می شود که قصد دارند نفرت و اسلام هراسی را در جامعه آلمان ترویج دهند. این اتحادیه اعلام کرده است که اجازه نخواهد داد اسلام هراسی و تحریک علیه مهاجران در جامعه آلمان گسترش یابد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : World Bulletin