هلاکت و دستگیری 16 عضو داعش در عراق + تصویر
هلاکت و دستگیری 16 عضو داعش در عراق + تصویر
نیروهای امنیتی عراق با همکاری عشایر منطقه٬ هفت تن از عناصر داعش را به هلاکت رسانده و 9 تن دیگر را در حین فرار به مناطق بیابانی الانبار در غرب استان دستگیر کردند.
جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۱
کد مطلب: 2284
به گزارش «آرماگدون» ، گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی عراق و شام (داعش) که جنایات بسیاری در کشور سوریه انجام داده است٬ چندی است که رسما فعالیت خود را در کشور عراق آغاز کرده است.
نیروهای امنیتی عراق شروع به پاکسازی مناطق از وجود این گروه تروریستی کرده است و در آخرین اقدامات علیه داعش٬ ۷ تروریست کشته و ۹ تن دیگر دستگیر شدند.
یک مقام امنیتی استان الانبار (که خواست نامش فاش نشود) اظهار داشت: روز گذشته ـ پنجشنبه ۳ دی ـ با همکاری عشایر منطقه در محله "البوبالی" واقع در ۲۰ کیلومتری شرق الرمادی مستقر و با عناصر داعش درگیر شدیم.
وی افزود: در این حمله غافلگیر کننده٬ هفت تن از عناصر داعش را به هلاکت رسانده و ۹ تن دیگر را در حین فرار به مناطق بیابانی الانبار در غرب استان دستگیر کردیم.
این مسوول امنیتی در ادامه خاطرنشان کرد: در این عملیات٬ همچنین موفق به انهدام سه دستگاه خودروی متعلق به عناصر داعش را شدیم و مقادیری از سلاح و مهمات را از تروریست ها کشف و ضبط کردیم.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ابنا