مقابله با اسلام‌هراسی در آمریکا با اهدای گل‌های قرآنی
مقابله با اسلام‌هراسی در آمریکا با اهدای گل‌های قرآنی
جوانان مسلمان آمریکا در واشنگتن دی.سی اقدام به اهدای گل‌های رز سرخ مزین به آیات قرآن و احادیث کردند تا ضمن انتشار پیام صلح اسلام، با اسلام‌هراسی مقابله کنند.
يکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳
کد مطلب: 4634
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از شبکه خبری «Press TV»، جوانان مسلمان آمریکایی با این اقدام که مورد استقبال شهروندان واشنگتن دی‌سی قرار گرفت، تلاش کردند که صلح و وحدت میان انسان‌ها را گسترش و نشان دهند که اسلام دین عشق است. این برنامه در پی افزایش ادبیات اسلام‌هراسانه از سوی سیاستمداران و رسانه‌ها و افزایش اقدامات تروریستی به نام اسلام برگزار شد.
گزارش‌ها حاکی است که جوانان مسلمانی در ایالت‌های مریلند و ویرجینیای آمریکا نیز با راه‌اندازی کمپین اهدای گل سرخ در آستانه ماه مبارک رمضان، تلاش کردند که پیام صلح و محبت اسلام را منتشر کنند. این شاخه‌های گل مزین به آیات قرآن کریم و احادیث پیامبر(ص) توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرد.
یکی از شهروندان واشنگتن که شاخه گلی در دست داشت، عنوان کرد: حرکت بسیار زیبایی است، اما ناراحت‌کننده است که مسلمانان ناچار هستند متحمل این زحمات شوند و امیدوارم که این وضعیت پایان یابد.
این حرکت دیگری از سوی مسلمانان آمریکا برای نشان دادن چهره حقیقی اسلام و مسلمانان است که بیش از همیشه هدف حمله قرار گرفته است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا