توهین "سازمان یافتۀ" آمریکا به اسلام
توهین "سازمان یافتۀ" آمریکا به اسلام
نويسنده و تحليلگر مسائل سياسي تونسی، توليد و پخش فيلم موهن به رسول گرامي اسلام (ص) را در راستاي حملات برنامه ريزي شده عليه مسلمانان با طرح های از پیش تعیین شده آمریکایی ها مرتبط دانست.
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۳۸
کد مطلب: 1033
به گزارش آرماگدون ، «سليمان الرويسي» نويسنده و تحليلگر مسائل سياسي تونس، گفت: فيلمي كه در اهانت به حضرت محمد(ص) رسول گرامي اسلام توليد شد، اقدامی شخصي نبود و بايد عوامل اين فيلم را مورد پیگرد قرار داد.
نويسنده و تحليلگر سياسي تونسی، افزود: شخصي كه به توليد فيلم موهن به حضرت محمد (ص) رسول گرامي اسلام اقدام كرده است، يك آمريكايي يهودي الاصل است و همين شخص ديگران را به آتش زدن قرآن كريم تشويق كرد.
الرويسي تصریح کرد: اگر سياست هاي آمريكا را عامل ظلم و ستم به مسلمانان منطقه بدانيم، مي توانيم بگوييم كه اين اقدامی برنامه ريزي شده از سوي آمريكا عليه مسلمانان است.
وي تاکید کرد: تعرض به اديان و اعتقادات ديني، خط قرمزی در همه نقاط جهان است و با آزادي بيان تفاوت دارد.
سليمان الرويسي در ادامه، خواستار تصویب قوانيني در نهادهای بین المللی برای مقابله با توهین به ادیان شد.
نويسنده و تحليلگر سياسي تونسی، در پایان افزود: به اعتقاد من، حملات يازدهم سپتامبر از سوي خود آمريكايي ها روي داد و به دنبال آن، جنگ در خليج فارس اتفاق افتاد و افغانستان و عراق اشغال شدند و از اين رو حوادث يازده سپتامبر از جنگ سرد، به جنگي شديد و اشغال منطقه منجر شد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : العالم