تظاهرات گسترده ضد آمریکایی در شمال یمن
تظاهرات گسترده ضد آمریکایی در شمال یمن
حوثي ها در شمال یمن با برپایی تظاهرات گسترده ای در استان صعده در شمال یمن، حملات پياپي هواپیماهای بدون سرنشین آمريكایی به خاک این کشور و فیلم موهن به ساحت مقدس پیامبر اسلام را محکوم کردند.
پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۴۵
کد مطلب: 960
به گزارش آرماگدون ،"حسين صالح الحمزي" روحاني يمني در اين مراسم با عنوان "خشم مردمي علیه جنايات آمريكا"خطاب به معترضان شرکت کننده در تظاهرات، گفت: آنچه روي داد، آخرين تلاش مذبوحانه و فريبكارانه صهیونیست ها است؛ آنها به پيامبر اكرم (ص) توهین کردند تا دل هاي مسلمانان را آزرده كنند، اما آیا شما ساكت خواهيد ماند؟

"ابو مالك"يكي دیگر از رهبران الحوثي در تشریح وضعیت سیاسی یمن،گفت:حاكمان یمن ابزاري در دست آمريكا هستند.

وي خطاب به جمعيت حاضر، گفت: آنها به نمایندگی از آمريكا، كاخ سفيد و اروپا حكومت مي كنند؛ حاکمان یمن حتی مستقل هم نيستند که بتوانند مزدور باشند، اينها دولت هايي هستند كه از آمریکا اداره مي شوند و استعمار هنگامي كه خواست از منطقه عربي و اسلامي خارج شود، رژيم هايي را در اين منطقه به جاي خود روی کار آورد.

"ضيف الله الشامي" عضو شوراي سياسي الحوثي ها، نيز گفت: دور روز پیش سالروز حملات ۱۱ سپتامبر بود؛ اين حملات، نمايشي بود كه آمريكايي ها توانستند با آن نقشه اي براي هدف قرار دادن اسلام و مسلمانان در همه جاي جهان طراحي كنند.

حوثي ها در اين مراسم همچنین بر مخالفت قاطع خود با تجاوزات و مداخلات آمريكا در يمن تاكيد كردند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : العالم