حملات اسلام هراسانه بخشی از زندگی روزانه در اروپا شده است
حملات اسلام هراسانه بخشی از زندگی روزانه در اروپا شده است
سازمان های غیر دولتی اسلامی در اروپا هشدار دادند که نفرت از مسلمانان و حملات هراسانه تبدیل به بخشی از زندگی روزانه در اروپا شده است.
سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
کد مطلب: 6020
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از «دیلی صباح»،چندین سازمان غیر دولتی اسلامی مستقر در اروپا می گویند که مسلمانان به ویژه زنان در کشورهای اروپایی قربانی افزایش تعداد حملات اسلام هراسانه و تبعیض های مذهبی هستند.
آنها اعلام کردند که سیاست های استبدادی دولت های اروپایی هم شعله های آتش نفرت نسبت به مسلمانان را شعله ور تر کرده است.
نشست «تحقق ابعاد انسانی» که امسال در «ورشو» پایتخت لهستان برگزار شد،تعدادی از جلسات خود را به اسلام هراسی و تبعیض علیه مسلمانان در اروپا اختصاص داد.
این نشست از سوی «سازمان امنیت و همکاری در اروپا» برگزار شد.
تعدادی از سازمان های غیر دولتی از کشورهای اروپایی از جمله آلمان،فرانسه،بلژیک و اتریش در این جلسات شرکت کرده و شرایطی را که با آن مواجه هستند،توضیح دادند.
در این نشست به نمایندگان گروه های راست گرا هم این امکان داده شد تا ایده های ضد مسلمانان و ضد اسلامی خود را بیان کنند.
سازمان های غیر دولتی اسلامی در این نشست اعلام کردند که نفرت علیه مسلمانان و حملات هراسانه تبدیل به بخشی از زندگی روزانه در قاره اروپا شده است.
گزارش منتشر شده از سوی گروهی علیه اسلام هراسی در فرانسه حاکی از آن است که حملات اسلام هراسانه در فرانسه در دو سال گذشته ۵۰۰ درصد افزایش داشته است.
همچنین یافته های موسسه «برتلزمن» نشان می دهد که ۵۷ درصد آلمانی ها،مسلمانان را تهدیدی برای خود می دانند.
نمایندگان موسسه های غیر دولتی اسلامی در اروپا همچنین گفتند که لفاظی رسانه ها و سیاستمداران علیه مسلمانان هر روز تشدید می شود و مسلمانان با یک تنبیه دسته جمعی پس از هر حمله تروریستی مواجه هستند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان