مسلمانان آمریکا به دنبال تصویب طرح ممنوعیت سوزاندن کتب مقدس
مسلمانان آمریکا به دنبال تصویب طرح ممنوعیت سوزاندن کتب مقدس
مسلمانان آمریکا خواستار تصویب طرحی برای ممنوع شدن سوزاندن کتب مقدس از جمله قرآن از لحاظ قانونی در این کشور شدند.
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۸
کد مطلب: 2772
به گزارش «آرماگدون» ، با ادامه قرآن‌سوزی‌ها در آمریکا، مسلمانان این کشور خواستار تصویب طرحی برای ممنوعیت سوزاندن کتب مقدس از جمله قرآن از لحاظ قانونی شدند.
امام جماعت مسجد شهر «دیربورن» در ایالت میشیگان واقع در شمال آمریکا اعلام کرد: ما از پیروان تمامی ادیان دعوت می‌کنیم تا برای ممنوع شدن سوزاندن کتب مقدس از جمله قرآن در آمریکا با یکدیگر متحد شوند.
وی در واکنش به اقدام اخیر قرآن سوزی مقابل مسجد شهر دیربورن در آمریکا، اظهار کرد: مسلمانان باید برای مقابله با این گونه اعمال موهنانه اقدام کنند تا همگان احترام به کلام خدا را بر خود واجب بدانند.
امام مسجد شهر دیربورن با توجه به ابراز مخالفت‌های احتمالی با تصویب این طرح، از پیروان ادیان توحیدی خواست ناامید نشوند و بدانند که هدف‌های بزرگ با همین اقدامات کوچک از سوی آنان محقق خواهند شد.
یادآور می‌شود، روز سه شنبه ۲۷ خرداد سال جاری اسلام‌ستیزان آمریکایی اقدام به سوزاندن چند جلد کلام الله مجید مقابل مسجد شهر دیربورن در ایالت میشیگان کردند.
نمازگزاران هنگامی که برای اقامه نماز ظهر به مسجد شهر خود مراجعت کردند، با شعله‌های سوزان آتش مقابل ساختمان این مکان عبادی مواجه شدند.
آنان پس از تلاش فراوان برای خاموش کردن شعله‌های آتش تصمیم گرفتند برای ممنوعیت سوزاندن کتاب‌های مقدس از جمله قرآن از لحاظ قانونی در این کشور اقدام کنند تا برای همیشه به این اعمال اسلام‌ستیزانه و موهنانه پایان دهند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا