حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
نوع مطلب :
سیدجمال الدین اسدآبادی؛ مصلح خستگی ناپذیر جهان اسلام
روشن‎گری و بیداری ملل مسلمان به واقع عمده‏ترین و اصلی‏ترین آرمان و اهداف سید جمال‏الدین حسینی اسدآبادی درطی چهار دهه قیام و تلاش وی در ممالک اسلامی به شمار می‎رود.
انقلاب اسلامي ايران و جنبش‏هاي جهان اسلام
انقلاب اسلامي تلاشي براي زنده‏ كردن خدا در محور حيات انسان و نيز، روشي براي زندگي فراتر از همه اختلافات ملي، قومي و مذهبي بود، و به بيان ديگر، انقلاب اسلامي از انقلابهايي است كه حركت و آثارش در چارچوب مرزهاي يك كشور خلاصه نمي‏شود، بلكه ديدگاه فراملّي دارد.
امواج بلند تمایل به اسلام در سواحل آمریکا
بحران اقتصادی دامن اروپا و آمریکا را گرفت؛ مردم با شعار «این‌جا میدان‌التحریر است» به خیابان‌‏ها آمدند. مردمی که حق رأی دارند اما معتقدند رأی آن‌‌ها در سرنوشتشان اثری ندارد از مردم «تونس و مصر» تأثیر گرفتند و جنبش‌‏های ضد سرمایه‌‏داری به راه انداختند و این چنین بود که شعار «ما 99 درصدیم» فراگیر شد.....
موج سوم دموکراسی یا اسلام‏گرایی!؟
رهبر معظم‌انقلاب‌اسلامی در سفر اخیر خود به استان کرمانشاه در دیدار با روحانیون این استان با تقسیم‌‌بندی امواج گرایش به اسلام در دنیا به سه مقطع، فرمودند: «موج اول گرایش به اسلام، هم زمان با پیروزی انقلاب‌اسلامی آغاز شد و موج دوم نیز بعد از شکست نظام مارکسیستی شکل گرفت...»
پايان عمليات نظامي غرب در جهان اسلام
عقب نشيني نظامي غرب از عراق، افغانستان و ليبي در حالي صورت مي گيرد كه قطعا هيچكدام از اهداف غرب از اين لشكركشي هاي نظامي تحقق نيافته است.