حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
«اسلام هراسی»؛ راهبرد جنبش عوام گرای آلمان
هدف و راهبرد گروه یا جنبش عوام گرای آلمان (پگیدا) این است که از فرصت و فضای پیش آمده پس از حمله ی تروریستی (دهشت افکنی) به نشریه ی فرانسوی «شارلی ابدو » استفاده کند تا به ناحق، اسلام را دینی معرفی کند که خشونت زاست و آلمان و غرب را در معرض تهدید قرار داده است.
تحلیلی بر رفتار دوگانه غرب در آيينه «شارلي ابدو»
روزنامه اطلاعات در نوشتاری در خصوص رفتار دوگانه غرب در خصوص حادثه شارلی ابدو نوشت:
اسلام هراسی یا اعلام جنگ علیه همه ادیان
استقبال نخست وزیر رژیم صهیونیستی از اقدامات تبلیغی کاخ الیزه، ‌ترجمان نقش صهیونیزم و فراماسونری، به عنوان دو موج اسلام هراسی است که آتش آن با هیزم نفاق برآمده از وهابیت و سکولاریزم در جهان اسلام فراهم می‌شود
توطئه ای دیگر از هالیوود برای تکمیل پروژه اسلام هراسی
بر کسی پوشیده نیست که هالیوود این سلاح پروپاگاندای غرب کاملاً در راستای اهداف شوم و اهریمنی صهیونیسم جنایتکار عمل می کند .
تذکرات ضروری برای راهپیمایان اربعین
برای اینکه این سفر و بخصوص این راهپیمایی سه چهار روزه پربارتر و مفیدتر و پر نشاطتر باشد،‌ شنیدن و به کار بستن برخی تذکرات و یادآوری ها به این دسته از مسافران حرم ضروری است.
از كشتار مردم تا سلب حقوق شهروندي مسلمانان
آمريكا در حالي ادعاي حقوق بشر سر مي‌دهد كه هر روز برگي جديد بر پرونده سياه اين كشور افزوده مي‌شود كه برگ‌هاي جديد آن كشتار مردم به دست پليس و نيز نقض گسترده حقوق اوليه مسلمانان است.
لابی صهیونیسم دلیل اسلام هراسی سیاستگذاران فرانسوی
در حالی که مسلمانان بزرگترین جامعه اقلیت های فرانسه را تشکیل می دهند ودر تعامل کامل با دیگر شهروندان این کشور زندگی می کنند برخی سیاستگذاران فرانسوی به دلیل وابستگی های پنهان با لابی صهیونیسم، همواره در تلاش برای اسلام هراسی گام بر می دارند.
اهمیت استراتژیک شهر کوبانی سوریه چیست؟
شهر عین العرب یا کوبانی علاوه بر دارا بودن اهمیت استراتژیک و جغرافیایی، از نظر روحی و معنوی هم برای کردها بسیار مهم است.
حجاب دختران روسی در بن‌بست سلایق دانشگاهی
درحالی که بحث از آزادی بیان و اندیشه طی سال‌های اخیر نقل محافل سیاسی و اجتماعی غرب شده، اما امروز دختران محجبه روسی برای دفاع از این فریضه اسلامی گرفتار بن‌بست سلایق دانشگاهی شده‌اند.
قتل عام شیعیان عراق وکوتاهی رسانه های ایران
حجت الاسلام والمسلمین رسول جعفریان دریادداشتی با عنوان« کوتاهی رسانه ای ما در قبال اخبار قتل عام های عراق» آورده است: متاسفانه بی توجهی به تحولات عراق همچنان ادامه دارد و رسانه ها آنچنان که باید و شاید مردم را در جریان جزئیات فجایعی که در عراق صورت می گیرد و اولا عامل کشتار توده های بی گناه از همه مذاهب ...
داعش و درهای گشوده شده جهاد برای ما!
هجوم مغول‌وار لشکر وحشت سلفی، داعش، به سرزمین «عراق» پس از «سوریه»، به ناگهان زنگ خطر را برای ساکنان شرق اسلامی به صدا در آورد. پیشروی عجیب و غریب در جغرافیای بزرگی از دو سرزمین سوریه و عراق، کشتار بی‌رحمانه و مثال زدنی بی‌گناهان شیعه، مثله کردن اجساد، ذبح بی‌گناهان و شعار دولت اسلامی عراق و شام و بالأخره ...
آیا رسانه های انگلیسی اسلام هراسی را تبلیغ می کنند؟
مسلمانان بریتانیا در اقلیت هستند اما همیشه و در همه جا صحبت آنان وجود دارد.
شیعه‌ستیزی در مالزی به دور از منطق و اخلاق!
اگرچه در نگاه اول مالزی کشوری اهل تسامح و تساهل دینی و مذهبی به نظر می‌رسد، اما واقعیت آن است که در این کشور جنوب شرق آسیا، حداقل درباره اقلیت شیعه، این مسئله واقعیت ندارد.
سکوت جهان اسلام در قبال «بوکوحرام» علامت رضا نیست
کشورهای غربی به‌ویژه فرانسه و انگلستان برای کمک به نجات بیش از دویست دختر ربوده‌شده توسط گروه بوکوحرام، کارشناسانی به نیجریه اعزام کرده‌اند ولی رسانه‌های جهان اسلام در سکوتی معنادار فرو رفته‌اند و هیچ واکنش قابل قبولی نسبت به این حادثه نشان نمی‌دهند.
به بهانه سکوت مجامع جهانی در قبال نسل‌کشی مسلمانان درجمهوری آفریقای مرکزی
این روزها که وقایع اکراین کانون اصلی توجهات بین‌المللی است و دوربین‌های شبکه‌های خبری در حال ثبت و ضبط قدرت‌نمایی شرق و غرب درجزیره‌ی کریمه است در گوشه‌ای دیگر از جهان وقایع هولناکی در حال رقم خوردن است. جمهوری آفریقای مرکزی این روزها شاهد قتل عام مسلمانان و تخریب منازل ایشان توسط گروههای افراطی مسیحی ...
جنون مسلمان ستيزي دولتمردان آمريكائي
۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۲
دادگاهي در ايالت نيوجرسي آمريكا با صدور حكمي اعلام كرد براساس قوانين اين كشور، زير نظر گرفتن رفتار مسلمانان با وسائل و ادوات نامحسوس مجاز است و بدين ترتيب، رأي به قانوني شدن جاسوسي از مسلمانان آمريكا داد.
تکرار قصه دردآور نسل‌کشی مسلمانان، این بار در آفریقای مرکزی
اگرچه درگیری‌های آفریقای مرکزی به بهانه ریاست جمهوری یک فرد مسلمان شروع شد، ولی استعفای وی نیز نتوانسته جلوی کشتار مسلمانان را بگیرد. در واقع در آفریقای مرکزی عملا نسل کشی علیه مسلمانان در جریان است.
جدال 25 ساله سلمان رشدی مرتد با كابوس مرگ
اختاپوس رسانه‌ای غرب تاكنون بارها اعلام كرده است كه حكم اعدام این نویسنده از طرف ایران پس گرفته شده است كه هر بار با واكنش سریع رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، این مسئله تكذیب و اعلام شد كه حكم یك مرجع قابل نقض نمی‌باشد و حتی پس از فوت او نیز بر همه مسلمانان لازم‌الاجراست.
اسلام سیاسی، از جماعت اسلامی تا اخوان المسلمین
اگر مولانا مودودی – یکی از سه نفری که به اسلام سیاسی مدرن حیات بخشیدند- اکنون زنده بود و می توانست در گستره جهان اسلام سفر کند، با شگفتی های خوشایند و ناخوشایند زیادی روبرو می شد.
دولت مالزی و طرح شیعه‌هراسی در شرق آسیا
تصمیم مقامات دولتی مالزی بر ایجاد پلیس مقابله با شیعیان در این كشور، اظهارات ضدشیعی مقامات بلندپایه و رونمایی از كتاب ضدشیعه توسط وزیر امور اسلامی مالزی و توزیع آن در مساجد این كشور، چه مفهومی جز ایجاد شرایط ظالمانه در حق شیعیان مالزی به همراه دارد؟