استعفاء کارمند  اسلام‌ستیز  آمریکایی
استعفاء کارمند اسلام‌ستیز آمریکایی
«لیندا لانگمسر»، کارمند شهر «پلی‌موث» آمریکا به خاطر نوشتن مطالبی علیه مسلمانان در شبکه اجتماعی فیس‌بوک مجبور به استعفاء شد.
يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵
کد مطلب: 5473
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از شبکه خبری «Fox ۲»، مطلب ضداسلامی لانگمسر در مورد خبر «کناره‌گیری کارمند رنگین‌پوست محجبه مسلمان کاخ سفید» در هفته گذشته بود.
لانگمسر در پاسخ به مطلبی که نوشته بود «این کارمند مسلمان تنها ۸ روز توانسته بود در کاخ سفید ترامپ دوام بیاورد»، نوشت: این زن چیزی جز دردسر نبود و باید به همان جایی که متعلق بوده است، برگردانده شود تا بتواند عشق خود را به قرآن ابراز کند زیرا این کتاب در اینجا ارزشی ندارد.
انجمن دفاع از حقوق اقلیت‌ها و مسلمانان آمریکایی با اعتراض به این اظهارات، از مسئولان شهر پلی‌موث خواسته بودند که او را از سمت خود بردارند.
فاتنه عبدربه، وکیل و مدیر انجمن دفاع از حقوق اقلیت‌ها و مسلمانان آمریکایی در گفت‌وگویی خبری گفت: «این سخنان بسیار منزجرکننده است. اولین واکنش من این بود که چگونه یک فردی که چند دهه است فعالیت اجتماعی دارد، می‌تواند چنین مطالب ظالمانه‌ای را مطرح کند».
لانگمسر چند روز پس از نوشتن این مطالب به سر کار نرفت و مدیر او اعلام کرد که او کناره‌گیری کرده اما تحقیقات در این زمینه در حال انجام است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا