پلیس انگلیس به دنبال مرد دونده در پرونده قتل زن محجبه
پلیس انگلیس به دنبال مرد دونده در پرونده قتل زن محجبه
پلیس منطقه کالچستر در انگلیس اعلام کرده است به دنبال مردی سفیدپوست و جوان است که درهنگام کشته شدن زن سعودی و محجبه در سالاری پارک این منطقه در حال دویدن بوده است.
يکشنبه ۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۲
کد مطلب: 2773
به گزارش «آرماگدون» ، پلیس گفته است این مرد که بین ۱۸ تا ۲۵ ساله و با موهای سیاه بوده است در مسیری در حال دویدن بوده است که نادیا المنی دانشجوی سعودی نیز درآنجا دیده شده و به قتل رسیده است. خانم المنی ۳۱ ساله که با برادرش به انگلیس آمده بود تا در مقطع دکتری تحصیل کند روز سه شنبه گذشته با ۱۶ ضربه چاقو از پای در آمد. او در کالج اسکس مشغول زبان آموزی بوده تا بتواند خود را برای دروس دکتری آماده نماید.
مقامات امنیتی و پلیس منطقه خانه به خانه در حال جستجو و پرس و جو در مورد این جوان دونده هستند تا شاید بتوانند اثری یا خبری از وی بیابند. رئیس پلیس منطقه کالچستر هم از همه ساکنان درخواست کرده اگر در مورد این مرد سفیدپوست و جوان اطلاعاتی دارند هرچه سریعتر به اداره پلیس گزارش دهند.
پلیس اعلام کرده است چندی پیش یک مرد معلول جسمی و ذهنی نیز در همین منطقه به ضرب چاقو از پای در آمده است. جیمز آتفیلد در ماه مارس با بیش از ۱۰۰ ضربه چاقو کشته شده بود. پلیس گفته است هنوز نمی تواند ارتباطی میان این دو قتل بیابد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : اسکای نیوز