حمله به دو مسجد شیعی در پاکستان
حمله به دو مسجد شیعی در پاکستان
در اين حمله وحشيانه و ضد انساني، علاوه بر امام جماعت مسجد، چندین تن از پيروان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام نيز به شهادت رسیدند.
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۴
کد مطلب: 2179
به گزارش «آرماگدون» ، اخبار رسيده از ايالت پنجاب پاکستان حاکي از آن است که افراد مسلح ناشناس، به دو مسجد متعلق به شیعيان در ايالت پنجاب در شرق پاکستان حمله کردند.
گفته مي شود بر اثر این حمله تروریستی و تیراندازی افراد مسلح، شيخ "حسين جاويد حسين طلعت" امام جماعت مسجد به شهادت رسيد. در اين حمله وحشيانه و ضد انساني، علاوه بر امام جماعت مسجد، چندین تن از پيروان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام نيز به شهادت رسیدند.
شايان ذکر است، ساکنان منطقه، در اعتراض به این اقدام تروریستی تظاهراتی به راه انداخته و به نشانه اعتراض، در کنار پیکرهای شهداي اين حمله تروريستي، دست به تحصن زدند.
این تظاهر کنندگان همچنين فروشگاه ها و مغازه هاي خود را تعطیل کرده و شعارهایی در محکومیت این جنایت و سکوت معنادار سازمان اطلاعات و امنیت پاکستان در قبال اقدامات تروریستی سر دادند.
قابل ذکر است، تا به اين لحظه هیچ گروهی مسئولیت این اقدام تروریستی را برعهده نگرفته اما فعالان شیعی پاکستان معتقدند که این نوع ترور، شیوه گروهک تروریستی «سپاه صحابه» است که چند روز پيش نيز حمله اي ديگر به شيعيان انجام داده بودند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شیعه آنلاین