هشدار تشکل‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب به آل سعود
داخلی صفحه آخر خبر
هشدار تشکل‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب به آل سعود
تشکل‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در مورد عواقب حمله به یمن و اعدام شیخ نمر به آل سعود هشدار دادند.
پنجشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۰
کد مطلب: 3538
بیانیه چهارمین هم‌اندیشی تشکل‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب
برنامه پایانی این هم اندیشی قرائت بیانیه بود که در آن آمده است: از آنجا که روزگاران در پی تاریخ بر سطرهای روزمره‌گی عبور می کند، و انسان ها زیستن را در پرتو مادیات دنیوی دنبال می کنند، خوشحالیم و بر خود می بالیم که در گسترده ایران اسلامی و سرزمینی زندگی می کنیم که پرچمدار آن ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای هستند.
در ادامه این بیانیه که با جمله «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا» آمده، تاکید شده است: سال هاست که با این دو جمله عاشورایی زیستهایم و شاید امروزه درک مفاهیم بلند و عمیق آن برایمان آسان تر و بارزتر از هر زمانه ای باشد، چون مرزهای جغرافیایی، قومی، قبیله ای و فرهنگی در سراسر جهان درنوردیده شده اند و تنها مرزهای انسانیت است که در پناه ادیان مختلف ثبات یافته اند و البته نابخردان و شیاطین زمانه به دنبال حذف این تنها گوهر به جا مانده از بشریت و انسانیت یعنی ادیان الهی هستند تا در لوای آن بار کج عقب ماندگی های انسانی خویش را به زور قدرت و ثروت به منزل فانی برسانند که انشاالله خود در این مسیر به مدد الهی نابود خواهند شد.
این بیانیه می افزاید: امروز که به بهانه چهارمین هم اندیشی تشکل های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سرزمین کریمه اهل بیت علیهم السلام و در زیر سایه آن حضرت نفس می کشیم، با توجه به تحولات ایران اسلامی و منطقه و جهان بر خود لازم می دانیم برای روشن شدن مواضع تشکل های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اعلام داریم:
۱. تشکل های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فارق از همه هیاهوهای سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در ایران اسلامی و جهان، بر رسالت همیشگی خود در راستای زنده نگه داشتن آرمان های اسلامی و انسانی زیر سایه ولایت ثابت قدم است.
۲. استقلال فکری و عملی تشکل های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی همیشه مد نظر اعضای این تشکل ها بوده و این تشکل ها در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی حرکت به سوی اهداف خود را دنبال می کنند.
۳. تشکل‌های دینی (هیئات مذهبی) به عنوان قدیمی ترین تشکل های مردمی که امروزه در سراسر جهان وجود دارد با عشق به اهداف بلند تحقق اسلام در سراسر جهان و آماده سازی زمینه فرج امام عصر(عج) از مردم که عناصر اصلی تشکیل دهنده آن هستند در مقام بلند انسانی سپاسگذار و بر تعهد خدمت در چارچوب علائق فرهنگی – مذهبی اعضای تشکل ها پایبند است.
۴. تشکل‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با اعلام حمایت از رهبری و ولایت فقیه زمان، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دامت برکاته) در تاکید و تائید مواضع داخلی و خارجی ولی امر مسلمین جهان پافشاری دارد و گوش به فرمان ولی زمانه خویش است.
۵. تحولات چند ساله اخیر منطقه و جهان از جمله تحولات عراق، سوریه و یمن گواه این موضوع است که آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب در پی ایجاد تنش در منطقه و تئوری اسلام هراسی تلاش می کنند که البته دور از دیدگان تشکل های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب نیست و آنها را از عاقبت این کار برحذر می داریم.
هشدار به آل سعود
۶. ما تشکل های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به نمایندگی از همه تشکل های مردمی در ایران اسلامی به سران عربستان سعود که امروز آلت دست آمریکای سلطه طلب شده اند می گوییم: برادرکشی و نسل کشی را کنار بگذارید تا دست سایر برادران متحد جهان اسلام از آستین مردم یمن بیرون نیاید و اگر به قدرت امپریالیسم جهانی متکی هستید نظری به سرنوشت سایر کشورهای اسلامی و سایر جنبش های اسلامی در سال های اخیر بیندازید، ببینید و عبرت بگیرید.
۷. ما تشکل های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خواستار جلوگیری از اجرای حکم اعدام شیخ باقر النمر هستیم و به مسئولان سعودی هشدار می دهیم که در سنگلاخ اهداف شیطان بزرگ دست و پا نزنند، چون عاقبت آن بسیار فراتر از تصورات ذهنیشان است و باعث تشدید و تفرقه وحدت شیعه و سنی در جهان اسلام خواهد بود.
در پایان امیدواریم در زیر سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) بتوانیم اسلام را در سراسر جهان معرفی و ترویج داده و زمینه ظهور حضرتش را مهیا سازیم. انشاالله.
Share/Save/Bookmark