داخلی صفحه آخر خبر
تولید پوشاک اسلامی توسط برند مطرح آمریکایی
برای اولین بار، یک برند مطرح آمریکایی اقدام به راه‌اندازی خط تولید حجاب و پوشاک اسلامی کرده و به زودی اولین مجموعه اسلامی خود را عرضه می‌کند.
سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۵
کد مطلب: 6433
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از روزنامه هافینگتن پست؛ وبسایت شرکت «میسیز»، برند مطرح آمریکایی در تولید لباس، به زودی مجموعه‌ای از حجاب و لباس‌های منطبق با موازین اسلامی را به فروش می‌گذارد.
میسیز با همکاری یک برند اسلامی به نام «ورونا» اقدام به تولید لباس‌های پوشیده و حجاب کرده است که پیش‌بینی می‌شود با استقبال زنان مسلمان و غیرمسلمان سراسر آمریکا مواجه شود.
این مجموعه که شامل لباس‌های پوشیده و محجوبانه به همراه انواع حجاب و روسری است عرضه خواهد شد.
بسیاری از شرکت‌های بزرگ در سال‌های اخیر به دنبال جذب مشتریان مسلمان هستند؛ شرکت اورئال نیز با استخدام یک مدل محجبه در تلاش است که مسلمانان را نیز به عنوان مشتریان خود داشته باشد البته این مدل مسلمان اخیراً به دلیل انتشار مطالبی در انتقاد از رژیم اسرائیل در توئیتردر سال ۲۰۱۴، از سوی گروه‌هایی مورد هدف قرار گرفته است.
پیش‌بینی می‌شود که سهم مشتریان مسلمان از بازار پوشاک به ۴۶۴ میلیارد دلار و لوازم آرایشی و بهداشتی به ۷۳ میلیارد دلار تا سال ۲۰۱۹ برسد و همین امر سبب تلاش تولیدکنندگان برای جذب مشتریان مسلمان شده است.
Share/Save/Bookmark