اقرار «گیرت وایلدرز» به دریافت پول از دلالان اسلام‌هراسی در آمریکا
اقرار «گیرت وایلدرز» به دریافت پول از دلالان اسلام‌هراسی در آمریکا
«گیرت وایلدرز»، سیاستمدار اسلام‌ستیز هلند به اجبار اقرار کرد که از دلالان اسلام‌هراسی در آمریکا پول دریافت کرده است.
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۵
کد مطلب: 3845
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از پایگاه خبری «World Bulletin»، مدت‌ها ظن زیادی علیه وایلدرز، رئیس حزب راستگرای افراطی «آزادی» هلند در مورد اینکه از اسلام‌ستیزان آمریکا پول دریافت می‌کند، وجود داشت اما این مسئله هرگز اثبات نشده بود.
در سال ۲۰۱۳ یک تغییر در قانون هلند همه احزاب سیاسی را ملزم کرد که هرگونه اهدای پول بیشتر از ۵ هزار دلار را فاش کنند. حزب آزادی هلند در آن زمان به شدت با این حرکت مخالفت کرد.
وایلدرز که اکنون به تحریک نفرت و خشونت علیه شهروندان هلندی مراکشی‌تبار در جریان انتخابات سال گذشته متهم است، اقرار کرد که از یک مرکز اسلام‌ستیزی در آمریکا پول دریافت کرده است.
گزارشی از سوی وزارت کشور هلند منتشر شد که نشان می‌داد وایلدرز در روز ۲۳ سپتامبر مبلغ ۲۰ هزار دلار از مرکز آزادی «دیوید هوروویتز» که یک اندیشکده ضداسلامی در کالیفرنیا است، دریافت کرده است.
«دیوید هوروویتز»، نویسنده اسلام‌ستیز آمریکایی و سردبیر نشریه «فرانت پیج» است که توسط همین مرکز منتشر می‌شود.
هوروویتز در سال ۲۰۱۴ مبلغ ۲۰ هزار دلار به حزب ضداسلامی هلند کمک مالی کرده است.
وی، «دنیل پاپس» و «پاملا گلر» جزو پرنفوذترین دلالان اسلام‌هراسی در آمریکا هستند.
بنابر آمارها، سرمایه‌گذاران ضداسلامی و حامی اسرائیل در سال‌های اخیر ده‌ها میلیون دلار به گروه‌های نفرت‌افکن در آمریکا اهدا کرده‌اند.
سرمایه‌گذاری هوروویتز برای وایلدرز اولین سند محکمی است که نشان می‌دهد این شبکه اسلام‌هراسی در سراسر جهان فعالیت زیادی دارد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : World Bulletin