"پت رابرتسون" ، کشیش مسیحی محافظه‌کار و جنجالی
"پت رابرتسون" ، کشیش مسیحی محافظه‌کار و جنجالی
 
کشیش آمریکایی: اسلام، شیطانی است + فیلم
"پت رابرتسون،" مسیحی محافظه‌کار و جنجالی بار دیگر، ادعای خود مبنی بر این که اسلام جزو ادیان نیست را تکرار کرد.
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۴۹
کد مطلب: 1379
به گزارش «آرماگدون» ، پت ‌رابرتسون ادعا کرد که اسلام، شیطانی بوده و به جای دین، در واقع سیستمی اقتصادی است.
"پت رابرتسون،" مسیحی محافظه‌کار و جنجالی بار دیگر، ادعای خود مبنی بر این که اسلام جزو ادیان نیست را تکرار کرد.
رابرتسون، سیاستمدار ارشد "جنبش انجیلی"در بخشی از برنامه تلویزیونی خود موسوم به "The ۷۰۰ Club” اظهارات تحریک‌آمیزی را [علیه دین اسلام] بیان کرد.
رابرتسون در این برنامه گفت: هر زمان که بنگرید، آنها [مسلمانان] عصبانی‌اند، اغلب به نظر می‌رسد که نیرویی شیطانی آنها را به ارتکاب قتل، مثله کردن و از بین بردن و منفجر کردن خود وادار می‌سازد. اسلام دین آشوب و بی‌نظمی است.
وی در ادامه افزود: برای من دشوار است که بخواهم اسلام را جزو ادیان به شمار آورم، چیزی که بیشتر شبیه سیستمی سیاسی و اقتصادی با پوشش مذهبی است.
این اولین بار نیست که رابرتسون درباره اسلام چنین اظهاراتی را بیان می‌کند.
رابرتسون پس از کشته شدن تعدادی از نظامیان حاضر در پایگاه فورت هود در سال ۲۰۰۹ – به دست نیدال مالک، سرگرد مسلمان - اظهار داشت که "اسلام نه تنها دین نیست" بلکه " سیستمی خشونت‌بار محسوب می‌شود که قاطعانه در پی سرنگون کردن دولت‌های جهان و دستیابی به استیلای جهانی است."
رابرتسون در اظهاراتی مشابه در سپتامبر گذشته در برنامه تلویزیونی خود به کنایه به فرد تماس گیرنده‌ گفت: باید مسلمان شود تا بتواند به همسر خود بی‌توجهی و بی‌حرمتی کند.
رابرتسون در پی وقوع چندین گردباد فاجعه‌آمیز در "میدوِست" در ماه مارس گذشته، این فرضیه را مطرح کرد که این فاجعه به دلیل عبادت اندک مردم رخ داده است. وی همچنین ادعا کرد که "زلزله ویرانگر هائیتی در اوایل سال ۲۰۱۰ نیز به دلیل عهد و پیمان مردم این جزیره با شیطان روی داده است."

armageddon.ir/images/docs/files/000001/nf00001379-1.flv
Share/Save/Bookmark
مرجع : مشرق