کرم‌رضا پیریایی ، استاندار قم
کرم‌رضا پیریایی ، استاندار قم
 
کشتار شیعیان پاکستان نشانه هراس استکبار از اتحاد دنیای اسلام است
بی‌تردید اینگونه اقدامات خصمانه که در راستای پروژه اسلام‌‌ستیزی و ایجاد شکاف و اختلاف میان فرق و مذاهب دینی، هراز چندگاهی توسط استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار و صهیونیسم بین‌الملل طراحی و اجرا می‌شود.
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۵۸
کد مطلب: 1442
به گزارش «آرماگدون» ، استاندار قم با صدور پیامی کشتار شیعیان پاکستان را محکوم و اعلام کرد: کشتار شیعیان پاکستان گواه آشکاری بر ترس و واهمه بیش از پیش دشمنان از اتحاد و همدلی مسلمانان و گسترش موج بیداری اسلامی است.
در پیام کرم‌رضا پیریایی آمده است:
کشتار بی‌رحمانه شیعیان پاکستان حادثه تلخ و دردناکی است که بار دیگر قلوب مسلمانان و شیعیان در اقصی نقاط عالم خاکی را مالامال از غم و اندوه کرده است. جنایتی وحشیانه که دست‌های ناپاک گروه‌های سلفی و وهابی آغشته به خون شیعیان، همراهی هدفمند مستکبران و سکوت معنادار مجامع بین‌المللی و مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر آن را رقم زده است.
در ادامه این پیام آمده است: بی‌تردید اینگونه اقدامات خصمانه که در راستای پروژه اسلام‌‌ستیزی و ایجاد شکاف و اختلاف میان فرق و مذاهب دینی، هراز چندگاهی توسط استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار و صهیونیسم بین‌الملل طراحی و اجرا می‌شود، گواه آشکاری بر ترس و واهمه بیش از پیش دشمنان از اتحاد و همدلی مسلمانان و گسترش موج بیداری اسلامی در منطقه و جهان بوده و دستاوردی جز برانگیخته شدن شعله‌های خشم و انزجار مسلمانان سراسر جهان علیه دشمنان دین و مقدسات اسلامی را نخواهد داشت.
ضمن محکوم کردن این حرکت وقیحانه و غیرانسانی و عرض تسلیت و تعزیت به محضر حضرت ولی‌عصر (عج) و مقام معظم رهبری و ابراز همدردی با بازماندگان این جنایات ددمنشانه، از درگاه خداوند متعال عزت و سربلندی روزافزون اسلام و مسلمین و نابودی کفر و استکبار را مسئلت دارم.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ابنا