ترویج شیعه هراسی در رسانه های انگلیس
ترویج شیعه هراسی در رسانه های انگلیس
رسانه های انگلیسی تلاش دارند تا اهل تسنن را تلویحا حامی گروه تروریستی داعش معرفی کنند و پیرروزی ارتش و نیرو های مردمی عراق را به گونه ای دیگر جلوه دهند.
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۳
کد مطلب: 3396
به گزارش «آرماگدون» ، با آغاز تلاش های دولت و مردم عراق به منظور بازپس گیری تکریت، رسانه های انگلیسی، شیعه هراسی را گسترش می دهند.
در حالی که ارتش عراق از حالت تدافعی خارج شده است و به منظور باز پس گیری شهرهای این کشور از داعش، حملاتی را به مواضع این گروه تبهکار آغاز کرده است، رسانه های انگلیسی با پخش شایعات، داعشیان را اهل تسنن قلمداد کرده و شایعه امکان انتقام گیری از سنی های هوادار داعش در عراق را مطرح کرده اند. در اخبار چند روز اخیر رسانه های انگلیسی، از جمله در اخبار روزنامه هایی همچون دیلی میل و دیلی تلگراف و نیز شبکه های تلویزیونی بی بی سی، اسکای نیوز و شبکه چهار انگلیس، حمله نیروهای ارتش و هماهنگی طوائف و قشرهای مختلف مردم عراق با ارتش را برای بازپس گیری مناطق تحت اشغال داعشیان را حمله صرفا شیعی اعلام کرده و اهل تسنن را از پیروزی ارتش عراق می ترسانند.
این شیعه هراسی حتی در اخبار رادیو و تلویزیون بی بی سی فارسی نیز ملاحظه می شود که در تلاش است تا اهل تسنن را تلویحا حامی این گروه تروریستی معرفی سازد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : تنا