ماهنامه بررسی و مقابله با اسلام ستیزی
ماهنامه بررسی و مقابله با اسلام ستیزی
 
شماره 30 ماهنامه بررسی و مقابله با اسلام ستیزی
کاری از معاونت مطالعات و تحقیقات مؤسسه فرهنگی آرماگدون
يکشنبه ۳ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۱۷
کد مطلب: 243
شماره سی ام بولتن خبری تحلیلی بررسی و مقابله با اسلام ستیزی به همت معاونت مطالعات و تحقیقات مؤسسه فرهنگی آرماگدون منتشر شده است.
اخبار، گزارش و گفت و گو، بخش های مختلف این شماره را تشکیل داده است.
در این شماره در بخش اخبار می خوانید: « مخالفت مقامات مسکو با ساخت مسجد جدید ،دردسر جديد فيلم ضدايراني در تونس،طعم گزنده اسلام‌هراسی مسلمانان آمریکا را آزرده کرده است ، پیشهاد ممنوعیت استفاده از بلندگو در مساجد مراکش ، افزایش تعصب علیه مسلمانان آمریکا ، نفوذ جاسوسان دولت بریتانیا در مدارس اسلامی ، وایلدرز پیام ضد اسلامی خود را به استرالیا می‌برد ، رهبر سابق سنگاپور توهین به دین اسلام را تکذیب کرد ، جاسوسی پلیس نیویورک از ۲۵۰ مسجد و گروه دانشجویی مسلمان ، ممنوعیت روبنده و برقع در شهری از اسپانیا ، برگزاری نخستین جلسه دادگاه دانشجویان مسلمان کالیفرنیا ، استفاده از فیس‌‍‌بوک برای ترویج خشونت علیه مسلمانان ، برگزاری همه ‌پرسی این بار برای ممنوعیت مناره در هلند! ، بررسی اسلام ‌هراسی در آلمان ، هتك حرمت قبور مسلمانان در قبرستاني در جنوب فرانسه ، انتقاد مسلمانان از ممنوعیت غیررسمی حجاب در مدارس قرقیزستان و محكوم كردن هتاكي به قبور مسلمانان توسط شوراي مسلمانان فرانسه.»
همچنین در بخش گزارش این ماهنامه « ۱۰سال پس از اسلام‎هراسی ، افزایش گرایش آمریکاییها به اسلام پس از ۱۱ سپتامبر ، افشای جزئیات فعالیتهای صهیونیستها برای ایجاد اسلام‌هراسی در آمریکا ، اسلام هراسی ناشی از نادانی و ناآگاهی است و تشديد اسلام هراسي در آمريكا» آمده است.

در بخش تحلیل نیز گفت‎وگو با پروفسور لاورنس دیویدسون استاد دانشگاه وست‎چستر آمریکا و همچنین دکتر محمدصادق کوشکی را می خوانید.

شماره سی ام بولتن خبری تحلیلی بررسی و مقابله با اسلام ستیزی به صاحب امتیازی مؤسسه فرهنگی آرماگدون و مدیر مسئولی و سردبیری علی صابونچی در ۳۶ صفحه منتشر شده است.
Share/Save/Bookmark