شماره سی و هشتم ماهنامه بررسی و مقابله با اسلام ستیزی
شماره سی و هشتم ماهنامه بررسی و مقابله با اسلام ستیزی
کاری از معاونت مطالعات و تحقیقات مؤسسه فرهنگی آرماگدون
پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۶
کد مطلب: 704
شماره سی و هشتم بولتن خبری تحلیلی بررسی و مقابله با اسلام ستیزی به همت معاونت مطالعات و تحقیقات مؤسسه فرهنگی آرماگدون در اردیبهشت ماه منتشر شد.
اخبار، گزارش و تحلیل، بخش های مختلف این شماره را تشکیل داده است.
در این شماره در بخش اخبار می خوانید: « صدور حکم ارتداد برای هتاکی به امام هادی علیه السلام ، همراهی شبکه های ماهواره ای ، ضدانقلاب با بی بی سی در حمایت از شاهین نجفی! ، حمله حامیان خواننده موهن به سایت ، یعه آنلاین ، اعطای پناهندگی اسراییل به «شاهین نجفی» ، اقدام تري جونز به سوزاندن قرآن ، افزایش موج اسلام‌هراسی در آلمان ، احتمال لغو قانون ممنوعيت برقع در هلند ، هشدار عبدالله گل به اروپا در زمینه اسلام‌هراسی ، مسجد تاريخي قبرس در آتش سوخت ، پرتاب بمب آتش‌زا به مسجد مسلمانان در سریلانکا ، ادعای حمایت حضرت محمد از کاندیدای ردصلاحیت شده ! ، افتتاح شبکه تلویزیونی در جهت مبارزه با اسلام‌هراسی ، قصد داشتم از "تهاجم اسلامی" به نروژ جلو گیری کنم ، اهانت دوباره به قبرستان مسلمانان فرانسه ، ارسال نامه‌های تهدید آمیز به مساجد امریکا ، صدور حکم حبس برای بازیگر توهین کننده به اسلام ، هشدار دبیركل سازمان همكاری اسلامی نسبت به گسترش اسلام هراسی در اروپا ، ممانعت از حضور معلم محجبه در مراسم روز حاکمیت ، تظاهرکنندگان در آلمان خواستار ريشه کني نژادپرستي و اسلام ستيزي شدند ، توقیف روزنامه "کردی" موهن به اسلام در کردستان عراق و برگزاری تظاهرات ضد نژادپرستی واسلام هراسی در فرانسه.»
همچنین در بخش گزارش این ماهنامه « بیانیه موسسه فرهنگی آرماگدون در محکومیت هتاکی های اخیر به امام هادی علیه السلام ، وضعيت مسلمانان در آلمان، از ادعا تا واقعيت! و آیا اروپا دچار بیماری اسلام‌هراسی شده است؟» آمده است.
در بخش تحلیل نیزمطالبی با عنوان «اسلام و کینه های نظام سلطه و پشت پرده توهين به امام علي النقي ارواحنا فداه» را می خوانید.
شماره سی و هشتم بولتن خبری تحلیلی بررسی و مقابله با اسلام ستیزی توسط معاونت مطالعات و تحقیقات مؤسسه فرهنگی آرماگدون و مدیر مسئولی و سردبیری علی صابونچی در ۴۰ صفحه منتشر شده است.
Share/Save/Bookmark