تظاهرات نمازگزاران مسجدالاقصی در اعتراض به اهانت پیامبر اسلام
تظاهرات نمازگزاران مسجدالاقصی در اعتراض به اهانت پیامبر اسلام
مسجد مبارک الاقصی دیروز جمعه شاهد برگزاری راهپیمایی باشکوه پس از اقامه نماز جمعه در اعتراض به اهانت شهرک نشینان صهیونیست به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام و ورود آنها به این مسجد تحت حمایت پلیس و عناصر گارد ویژه رژیم صهیونیستی بود.
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب: 3711
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از خبرنگار مرکز اطلاع رسانی فلسطین از قدس، نمازگزاران فلسطینی که از این اهانت صهیونیست های تندرو به خشم آمده بودند، شعارهایی مانند "ای شهرک نشین ترسو... نباید به پیامبر خدا توهین شود" سر دادند.
مسجد الاقصی دیروز جمعه شاهد حضور بیش از ۳۰ هزار نمازگزار فلسطینی با وجود استقرار گسترده نظامیان صهیونیستی در دروازه های مسجد الاقصی و نقاط مختلف قدس بود و آنها پس از نماز با فریادهای "الله اکبر" خود در محوطه ما بین قبة الصخره و مسجد قبله اعتراض خود به اقدامات شهرک نشین تندروی صهیونیست را نشان دادند.
در پی این مشارکت گسترده نمازگزاران فلسطینی در راهپیمایی اعتراض آمیز مسجد الاقصی، نظامیان صهیونیستی مجبور به عقب نشینی از دروازه های این مسجد شدند و جوانان فلسطینی موانع فولادی وضع شده در ورودی های مسجد الاقصی را برچیدند و دوربین مدار بسته نصب شده در باب الاسباط را هم شکستند.
شهرک نشینان تندروی صهیونیست روز پنجشنبه گذشته با ورود به صحن های مسجد الاقصی باعث بروز تنش و درگیری با فلسطینیان شده بودند و پس از آنکه تحت حمایت پلیس و عناصر یگان ویژه ارتش صهیونیستی مجبور به خروج از این مسجد از طریق باب السلسله شدند، شعارها و عبارت های اهانت آمیزی نسبت به ساحت مقدس حضرت محمد (ص) پیامبر گرامی اسلام استفاده کردند که این مساله باعث خشم نمازگزاران فلسطینی شده بود.
در همین راستا، موسسه بین المللی قدس در پی اهانت شهرک نشینان صهیونیست به پیامبر اسلام (ص) تمامی فلسطینیان را به تظاهرات خشم در دفاع از پیامبر (ص) دعوت کرده بود. یاسین حمود مدیر موسسه بین المللی قدس تجاوزات دشمن صهیونیستی علیه نمازگزاران فلسطینی همزمان با تامین امنیت شهرک نشینان صهیونیست در جریان هتک حرمت مسجد مبارک الاقصی و تعرضات مکرر صهیونیست های افراطی به این مکان مقدس را به شدت محکوم کرد.
Share/Save/Bookmark