بی‌خانمان‌های آمریکا؛ میهمان مسلمانان در کلیسا
داخلی صفحه آخر خبر
بی‌خانمان‌های آمریکا؛ میهمان مسلمانان در کلیسا
دانشجویان مسلمان دانشگاه ایالت «ویسکانسین» در آمریکا بی‌خانمان‌های شهر مدیسون را برای صرف شام و مباحثه در مورد اسلام به کلیسای «بیتل لوترن» دعوت کردند.
چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۴
کد مطلب: 4891
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از پایگاه خبری «CHANNEL۳۰۰۰»، دانشجویان مسلمان دانشگاه ایالت «ویسکانسین» دیروز،دوم شهریورماه بی‌خانمان‌های شهر مدیسون، پایتخت ایالت ویسکانسین در آمریکا را به میزبانی کلیسای «بیتل لوترن» به صرف شام و بحث در مورد اسلام دعوت کردند.
نجیحه خان، رئیس مؤسسه دانشجویان مسلمان گفت: همکاری با مردم ادیان دیگر و نشان‌دادن اینکه ما مسلمانان نیز همانند آنها هستیم، روش خوبی برای از بین‌بردن تصورات غلط در مورد اسلام است.
وی افزود: ما مسلمانان بیشتر از آنچه مردم فکر می‌کنند بخشی از جامعه هستیم و می‌توانیم با هم یک جامعه باشیم.
داون دال، مدیر اجرایی چندین سایت که یکی از شرکت‌کنندگان در این مراسم بود، نیز اظهار کرد: از طریق مباحث خوبی که در این مراسم انجام شد، توانستم در مورد اسلام و مسلمانان بیشتر بدانم.
سال گذشته تعدادی از علمای دینی غیر مسلمان در بازدید از مرکز اسلامی شهر مدیسون، طوماری را که به امضای ۴۰۰ شهروند آمریکایی رسیده بود، به مسئولان این مرکز تقدیم کردند.
امضاکنندگان این طومار هدف خود را از این اقدام اعلام حمایت کامل از مسلمانان، تأکید بر دفاع از حقوق آنان و مقابله با اسلام‌هراسی اعلام کردند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا