هتک حرمت مرکز اسلامی «مارلبرو» در نیوزیلند
هتک حرمت مرکز اسلامی «مارلبرو» در نیوزیلند
گروهی از اسلام‌ستیزان نیوزیلندی با انداختن لاشه خون‌آلود یک خوک داخل یکی از مراکز اسلامی واقع در منطقه «مارلبرو» این کشور موجب هتک حرمت این مکان شدند.
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب: 5241
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از Dünya Bülteni، مطبوعات و رسانه‌های کشور نیوزیلند از هتک حرمت یک مرکز اسلامی واقع در منطقه «مارلبرو» این کشور خبر دادند.
اخبار منتشر شده در مطبوعات نیوزیلند حاکی از آن است که گروهی از اسلام‌ستیزان یک لاشه خون‌آلود خوک را در این مرکز اسلامی قرار داده و از آن محل متواری شده‌‌اند.
یکی از مقامات اداره پلیس نیوزیلند در گفت‌و‌گو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی این کشور ضمن انتقاد از گسترش اسلام‌هراسی در نیوزیلند، گفت: اگر کسی در این حادثه به فرد یا گروهی مظنون است، می‌تواند به اداره پلیس اطلاع دهد. هتک حرمت مراکز دینی و عبادی هیچ توجیهی ندارد و این گستاخی بدون پاسخ نخواهد ماند.
وی در بخشی از سخنان خود نیز با بیان اینکه اکثریت مردم نیوزیلند از این گونه رفتارهای افراط‌گرایانه بیزاری می‌جویند، اظهار کرد: نمی‌توان کار اقلیتی خاص را به همه مردم تعمیم داد. این اقدامات مورد پسند مردم نیوزیلند نیست. امیدوارم در اولین فرصت بتوانیم عاملان این اقدام شنیع را بازداشت کنیم.
یادآور می‌شود، منطقه «مارلبرو» که در جنوب کشور نیوزیلند قرار دارد، تنها دارای یک مرکز اسلامی است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا