بیانیه موسسه فرهنگی آرماگدون در محکومیت ساخت فیلم موهن به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)
۱
بیانیه موسسه فرهنگی آرماگدون در محکومیت ساخت فیلم موهن به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)
در پی ساخت فیلم موهن به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) ، موسسه فرهنگی آرماگدون با صدور بیانیه ای این گونه اقدامات موهن و سخیف را محکوم کرد. متن این بیانیه به این شرح می باشد:
پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۳۲
کد مطلب: 947
بسم الله الرحمن الرحیم
إذَا سَبَّ مُسْلِمٌ النَّبِيَّ صلى الله عليه وسلم فَإِنَّهُ يَكُونُ مُرْتَدًّا

بار دیگر ایادی استکبار جهانی و قلم به دستان مزدور و رو باه صفت ، چهره از نفاق گشودند و با توهین نسبت به شخصیت نورانی پیامبر اسلام ، باعث آشکار شدن هر چه بیشتر مظلومیت پیامبر(صل الله علیه و آله) شدند. امروز به این معاندان و جاهلان اعلان می داریم که: چهره ی پر فروغ پیامبر(صل الله علیه و آله)مصداق بارز نور خداست که خاموش شدنی نیست.
اکنون که نسیم بیداری اسلامی در میان ملتهای مسلمان جهان وزیدن گرفته است و ملتها از زیر یوغ استعمارگونه دست نشاندگان آمریکای جنایتکار آزاد شده اند، دنیای اسلام و فرزندان رشید امت اسلامی، زبان یاوه گویان هرزه و بی منطق را خواهند برید و به حیواناتی که در سایه ی سکوت سیاستمداران رذل و بی وجدان غربی، جرات جسارت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام(ص) را پیدا کنند، اجازه ی ادامه ی حیات نخواهند داد.
در پی هتک حرمت به قرآن کریم و در ادامه هتاکی به ارزشهای دینی بالاخص ساخت فیلم موهن هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)، قلب مسلمانان جهان، بار دیگر جریحه دار شد و چهره سفّاک و شیطانی مدعیان انسان دوستی و دفاع از حقوق بشر، در مقابل چشم جهانیان آشکار گردید.
موسسه فرهنگی آرماگدون (تشکل شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی) ضمن محکوم کردن این اقدام موهن و سخیف ، از آزاداندیشان و مسلمانان ایران و جهان می‌خواهد تا با حفظ هوشیاری و تعقل حول محور وحدت کلمه و توجه كامل به رهنمودهاي مراجع عظام تقليد علي الخصوص ولي امر مسلمين جهان ، مقام معظم رهبري با اقدام موثر خود در قبال این اقدام اسلام ستیزانه ، مانع از تکرار اینگونه اقدامات از سوی دشمنان اسلام شوند.


موسسه فرهنگی آرماگدون
۲۳ شهریور ۱۳۹۱
تهران
Share/Save/Bookmark


سعیده
۱۳۹۱-۰۶-۲۳ ۲۳:۰۸:۳۵
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک