مخالفت رژیم اسراییل با احتساب مسجد الاقصی به عنوان مرکزی اسلامی
مخالفت رژیم اسراییل با احتساب مسجد الاقصی به عنوان مرکزی اسلامی
یکی از مسئولان رژیم صهیونیستی در اظهاراتی یاوه گویانه اعلام کرد که با طرح یونسکو مبنی بر احتساب «مسجدالاقصی» به عنوان یک مرکز اسلامی مخصوص عبادت مخالف است و به آن اعتراض می کند.
دوشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۴
کد مطلب: 4748
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از النشره، مسئولان رژیم اشغالگر قدس در اظهاراتی گستاخانه با تصمیم سازمان یونسکو برای احتساب «مسجد الاقصی» به عنوان یک مرکز اسلامی مقدس برای عبادت اعتراض کردند.
بر اساس این گزارش «دوری گولد» از مسئولان رژیم صهیونیستی در سخنانی در این باره اعلام کرد که این رژیم به تصمیم یونسکو مبنی بر اینکه مسجدالاقصی را یک مرکز اسلامی مقدس برای عبادت قرار دهند، اعتراض می کند.
وی در ادامه سخنان خود و در اظهاراتی مضحکانه مدعی شد: بار دیگر یونسکو در حال بررسی طرحی جانبدارانه درباره منطقه ای قدیمی در قدس است و از ارتباط تاریخی مردم یهودی با پایتخت تاریخی شان چشم پوشی می کند.
گولد در همین راستا و در ادامه یاوه گویی های خود افزود: بر اساس این طرح یونسکو، منطقه جبل الهیکل فقط یک مکان اسلامی مقدس برای عبادت خواهد بود.
این مقام بلندپایه صهیونیست در پایان در اظهاراتی سخیف و مضحکانه درخواست کرد که با تلاش یونسکو برای سیاه نمایی در تاریخ مخالفت شود؛ زیرا این سیاه نمایی خشم دین های یهودی و مسیحی را برمی انگیزد و اعتبار یونسکو را خدشه دار می کند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : مهر