اعتراض مسلحانه مقابل مسجدی در تگزاس
اعتراض مسلحانه مقابل مسجدی در تگزاس
یک روزنامه آمریکایی روز جمعه در گزارشی از تظاهرات گروه‌های مسلح مقابل مسجدی در ایالت تگزاس خبر داده و نوشته فردی که سازمان‌دهنده این تظاهرات بوده، اقدام به انتشار آدرس منازل مسلمانان کرده است.
جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۵
کد مطلب: 4036
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از خبرگزاری فارس، یک روزنامه آمریکایی روز جمعه در گزارشی از تظاهرات گروه‌های مسلح مقابل مسجدی در ایالت تگزاس خبر داده و نوشته فردی که سازمان‌دهنده این تظاهرات بوده، اقدام به انتشار آدرس منازل مسلمانان کرده است.
گروه اسلام‌ستیز «اداره روابط اسلام و آمریکا»، BAIR، روز چهارشنبه این تظاهرات را مقابل «مرکز اسلامی ایروینگ»، که مسجدی در حومه شهر «دالاس» در ایالت تگزاس آمریکا است، برگزار کرده است.
روزنامه واشنگتن‌پست نوشته «دیوید رایت»، سخنگوی BAIR و سازمان‌دهنده اصلی تظاهرات روز چهارشنبه، به تازگی در صفحه فیسبوک خود آدرس منازل مسلمانان را منتشر کرده، اما مدتی بعد، احتمالاً در واکنش به برخی اعتراض‌ها، آن را حذف کرده است.
خبرنگار روزنامه واشنگتن‌پست، درباره تظاهرات روز چهارشنبه مقابل مسجد مسلمانان نوشته است: «آنها تفنگ داشتند. پرچم داشتند و پلاکاردی خطاب به تد کروز (نماینده کنگره آمریکا) که روی ان نوشته بود: «اسلامی‌سازی آمریکا را متوقف کنید.»
رایت، این هفته در صفحه فیسبوک خود نوشته است: «ما نباید از گفتن اینکه چه کسی هستیم، بترسیم. ما دوست داریم سلاح‌هایی برای کشتن افرادی داشته باشیم که به هر طریق علیه ما تهدید هستند.»
او ادامه داد: «تفنگ من، سلاحی برای حمله است؛ ابزاری برای حمله به هر کسی که قصد دارد به من آسیب بزند یا من را بکشد. این، چرا اشتباه است؟ چرا این بد است؟ این تفنگی است برای حمله به انسان‌ها، نه حیوان‌ها... راه دیگر برای توضیح آن پیدا نمی‌کنم.»
خبرگزاری فاکس‌نیوز در گزارشی، از قول رایت، یکی از اهداف برگزاری این تظاهرات را اعتراض به ورود احتمالی پناه‌جویان سوریه به خاک آمریکا دانسته است.
پس از حملات هفته گذشته در پاریس که در جریان آن ۱۳۰ نفر کشته شدند رسانه‌های آمریکایی، از گسترش اسلام‌هراسی در ایالت‌های آمریکا خبر داده بودند.
Share/Save/Bookmark