تظاهرات زنان بحرینی در آستانه دومین سالگرد انقلاب
تظاهرات زنان بحرینی در آستانه دومین سالگرد انقلاب
زنان بحرینی در شهر "کرانه" عصر پنج شنبه با شرکت در تظاهراتی گسترده آمادگی خود را برای حضور در فعالیتهای دومین سالگرد انقلاب 14 فوریه اعلام کردند.
پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۵۴
کد مطلب: 1318
به گزارش «آرماگدون» ، با نزدیک شدن سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه، زنان بحرینی تظاهرات گسترده ای را برگزار کردند.
براساس این گزارش زنان بحرینی در شهر "کرانه" عصر امروز ـ پنج شنبه ۱۹ بهمن ماه ـ با شرکت در تظاهراتی گسترده آمادگی خود را برای حضور در فعالیتهای دومین سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه اعلام کردند.
این تظاهرات در حالی برگزار می‏شود که بازداشت زنان در بحرین همچنان ادامه دارد و به طور میانگین، ۱۰نفر در هر ماه بازداشت می شوند.
انقلاب مردمی بحرین، نقش زنان را برجسته تر کرد و زنان مشارکت فعالانه ای در تحرکات سیاسی آتی خواهند داشت.
گفتنی است روز گذشته تظاهرات بزرگ مردم انقلابی بحرین که به دعوت جوانان انقلابی و گروههای سیاسی آغاز شده است در خیابان البدیع منامه برگزار شد. شعارهای «یسقط حمد» و «حسین و زینب الگوی ما هستند» از جمله شعارهای مردم در تظاهرات بود که در چارچوب برنامه های مردم برای گرامیداشت سالگرد انقلاب برگزار شده است.
بحرین از بیش از یک سال و نیم پیش شاهد تظاهرات مردمی و انقلاب علیه رژیم آل خلیفه است و نیروهای امنیتی بحرین با همدستی نیروهای اشغالگر سعودی به سرکوب مردم پرداخته‌اند که تاکنون در جریان این سرکوبگری صد‌ها نفر شهید، زخمی یا بازداشت شده‌اند؛ اما همچنان شعله های انقلاب بحرین مشتعل است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ابنا