برگزاری نخستین هم اندیشی تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
برگزاری نخستین هم اندیشی تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
 
داخلی صفحه آخر خبر
برگزاری نخستین هم اندیشی تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
نخستین هم اندیشی تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در روزهای 18 و 19 آبان با حضور نمایندگان تشکلهای شاخص سراسر کشور در مجتمع فرهنگی آدینه تهران برگزار گردید.
پنجشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۵۹
کد مطلب: 254
نخستین هم اندیشی تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در روزهای ۱۸ و ۱۹ آبان با حضور نمایندگان تشکلهای شاخص سراسر کشور در مجتمع فرهنگی آدینه تهران برگزار گردید.
در مراسم افتتاحیه این گردهمایی که از ساعت ۸ صبح روز ۱۸ آبان آغاز گردید حجت الاسلام والمسلمین خاموشی ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان سخنران مراسم افتتاحیه ضمن سخنرانی پیرامون مساله ولایت پذیری و تبيين اهمیت و جایگاه تشکلهای فرهنگی و هیات های مذهبی به پرسشهای نمایندگان تشکلها پاسخ گفتند.
شایان ذکر است در ابتدای مراسم جناب آقای مقدم مدیرعامل مرکز توسعه فعالیتهای فرهنگی و دینی و متولی برگزاری این هم اندیشی ، ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان به تشریح اهداف وعملکرد مرکز پرداخت و از مردمی کردن جبهه فرهنگی و جنگ نرم به عنوان مهمترین اهداف این مرکز اشاره کرد.
در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمين روحانی نژاد ، معاون امور فرهنگی سازمان تبليغات اسلامی و رئیس هیئت مدیره مرکز و حجت الاسلام و المسلمين نیک نژاد رییس اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران و از اعضای هیئت مدیره مرکز از نمایشگاه دستاوردهای تشکلهای مدعو در این هم اندیشی بازدید کردند.
در بخش دوم این هم اندیشی ، از ساعت ۱۴ تا ۱۷ نمایندگان تشکلهای مدعو ضمن حضور در سه کارگروه تخصصی با عناوین ذیل به بحث و تبادل نظر پرداختند.
۱- کارگروه توسعه و ترویج ارزشهای انقلاب اسلامی
۲- کارگروه توسعه ارتباطات و تعاملات
۳- کارگروه معیارهای تشکل شاخص در طراز اسلامی

در روز دوم این هم اندیشی ، دبیران کارگروه ها به ارائه گزارش فعالیت کارگروه های تخصصی پرداختند.در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین خاموشی ، ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام و المسلمين رضا غلامی ، دبير شورای فرهنگی دفتر رهبر معظم انقلاب به بازدید از غرفه تشکلهای مدعو در این هم اندیشی پداخته و با فعالیتهای این تشکلهای آشنا شدند.
در ادامه نیز این هم اندیشی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمين رضا غلامی ، دبير شورای فرهنگی دفتر رهبر معظم انقلاب به کار خود پایان داد.
Share/Save/Bookmark