انتشار کتاب راهنمای مقابله با اسلام هراسی در« اوکلاهما» در آستانه انتخابات ۲۰۲۰
انتشار کتاب راهنمای مقابله با اسلام هراسی در« اوکلاهما» در آستانه انتخابات ۲۰۲۰
مدیر اجرایی دفتر شورای روابط اسلامی آمریکایی در «اوکلاهما» از انتشار یک کتاب راهنما برای مقابله با لفاظی های ضد اسلامی در ماه های مانده به انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ در آمریکا خبر داد.
يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۵
کد مطلب: 6882
به گزارش «آرماگدون» به نقل از « Oklahoman»، مدیر اجرایی دفتر شورای روابط اسلامی آمریکایی در «اوکلاهما» از انتشار یک کتاب راهنما برای مقابله با لفاظی های ضد اسلامی در ماه های مانده به انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ در آمریکا خبر داد.
«آدام سلطانی» در این باره گفت: در جریان انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ میلادی ،لفاظی های ضد اسلامی به شدت افزایش پیدا کرده بود و حالا باید در آستانه انتخابات ۲۰۲۰ از این مسئله جلوگیری کنیم.
کتاب منتشر شده تحت عنوان «راهنمای اسلام و مسلمانان در اوکلاهما» یک مجموعه ۳۲ صفحه ای است که شامل واژه هایی از اصطلاحات مسلمان ، مشخصات جمعیت مسلمانان اوکلاهما و اطلاعات مربوط به مشارکت های اجتماعی و مدنی مسلمانان است.
این راهنما همچنین شامل مطالبی در مورد الهیات اسلامی و چگونگی ارتباط آن با سایر ادیان ، به علاوه تفسیرهایی درباره اسلام هراسی و تأثیر آن بر اوکلاهما است.
کتاب راهنمای منتشر شده از سوی شورای روابط اسلامی-آمریکایی در فهرستی از مدارس و مراکز اسلامی اطلاعاتی را در مورد یک مسجد جدید که اخیرا در جنوب اوکلاهما افتتاح شده،ارائه داده است.
مدیر اجرایی شورای روابط اسلامی-آمریکایی اوکلاهما گفت: هدف از انتشار این کتاب آشنایی کامل اذهان عمومی با اسلام و مسلمانان با در دست داشتنم منبعی کامل و مناسب در این زمینه است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان