انتشار فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی درکلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) "
انتشار فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی درکلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) "
معاونت مطالعات و تحقیقات موسسه فرهنگی آرماگدون با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی و همچنین تبیین اهمیت بیداری اسلامی از نگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (دام ظله) ، اقدام به تولید مجموعه فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی در کلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) " نموده است.
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۵۹
کد مطلب: 1419
اهمیت بیداری اسلامی در دنیا و تاثیرگذاری در جهان علی الخصوص کشور های غربی از ابتدا مورد تاکید و تایید امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (دام ظله) بوده است.
در همین راستا معاونت مطالعات و تحقیقات موسسه فرهنگی آرماگدون با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی و همچنین تبیین اهمیت بیداری اسلامی از نگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (دام ظله) ، اقدام به تولید مجموعه فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی در نگاه امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) " نموده است.
در خصوص این مجموعه باید ذکر شود که انتخاب مطالب از بین بیش از ۲۵۰ فیش شامل بیانات ، پیامها ، نامه ها و ... صورت گرفته و در تمامی کارتها منبع و یا زمان و عنوان مربوطه ذکر شده است که این کار در نوع خود حائز اهمیت می باشد.همچنین مجموعه ای از سوالات به صورت تستی از محتوای این مجموعه تهیه شده تا امکان برگزاری مسابقات برای کانونها و مراکز فرهنگی از این مجموعه میسر گردد.
که قیمت پیش بینی شده برای این مجموعه ۳۰۰۰ تومان می باشدکه این مجموعه به موسسات و کانونهای فرهنگی و ... با تخفیف ارائه خواهد شد. علاقه مندان جهت هماهنگی و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۹۳۹۷۶۳۹۰۹۲ تماس حاصل نموده و یا از طریق نمابر ۷۷۶۳۹۰۹۲ و یا پست الکترونیک info[@]Armageddon.ir درخواست خود را ارسال فرمایند.
Share/Save/Bookmark