ممنوعیت ورود مردان کمتر از ۵۰ سال به مسجد الاقصی
ممنوعیت ورود مردان کمتر از ۵۰ سال به مسجد الاقصی
رژیم صهونیستی از ممنوعیت ورود تمامی مردان مسلمان دارای کمتر از ۵۰ سال به مسجد الاقصی و بخش قدیمی بیت المقدس اشغالی خبر داد.
جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲
کد مطلب: 5859
به گزارش «آرماگدون» ،به نقل از بخش عربی خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، پلیس رژیم صهیونیستی صبح امروز (جمعه) با صدور بیانیه ای اعلام کرد که مردان مسلمان دارای کمتر از ۵۰ سال حق ورود به مسجد الاقصی و بخش قدیمی بیت المقدس اشغالی برای اقامه نماز جمعه را ندارند.
بر اساس این گزارش، پلیس رژیم صهیونیستی در بیانیه خود در این باره تاکید کرده که ورود به بخش قدیمی بیت المقدس اشغالی و مسجد الاقصی به مردان دارای بیشتر از ۵۰ سال محدود می شود در حالی که هیچ گونه محدودیتی برای ورود زنان با هر سن و سالی وجود ندارد.
این در حالی است که اداره اوقاف اسلامی بیت المقدس اشغالی ضمن درخواست از فلسطینیان برای حضور گسترده در مسجد الاقصی در «روز خشم» علیه اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی علیه مسجد، اعلام کرد که امروز نماز جمعه در دیگر مساجد واقع در این شهر و حومه آن برگزار نخواهد شد.
لازم به ذکر است که محوطه مسجد الاقصی هفته گذشته شاهد هلاکت دو نیروی پلیس رژیم صهیونیستی در عملیات شهادت طلبانه سه جوان فلسطینی بود و به دنبال آن نیز نیروهای این رژیم درهای مسجد را به روی نمازگزاران بسته و تدابیر شدید امنیتی اجرا کردند، مسئله ای که با مخالفت شدید و تظاهرات اعتراض آمیز مسئولان این مسجد و مسلمانان فلسطینی روبرو شد و در جریان آن نیز شمار زیادی از آنها از جمله شیخ «عکرمه صبری»، امام مسجد زخمی شدند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شفقنا