تشدید فضای امنیتی مسجدالاقصی به روایت المنار
تشدید فضای امنیتی مسجدالاقصی به روایت المنار
در پی انجام عملیات استشهادی در مسجدالاقصی، با دستور مستقیم نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی فضای امنیتی در این مکان عبادی به اوج خود رسید.
يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴
کد مطلب: 5837
به گزارش «آرماگدون» ، در پی انجام وقوع عملیات شهادت‌طلبانه سه جوان فلسطینی جمعه ۲۳ تیر در مسجدالاقصی که منجر به هلاکت دو نظامی صهیونیست و زخمی شدن یک تن دیگر شد، «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دستور داد اقدامات و تدابیر امنیتی در این مکان عبادی شدت بگیرد.
نتانیاهو از جمعه مسجد‌الاقصی را به روی مسلمانان بسته و از اقامه نماز جمعه جلوگیری کرده، اما قرار است این مکان امروز، یکشنبه برای حضور یهودیان باز شود.
دوربین شبکه ماهواره‌‌ای المنار تازه‌ترین تصاویر از وضعیت امنیتی حاکم بر این مکان اسلامی را تهیه و منتشر کرده که در ادامه خواهید دید.
در عین حال، جبهه عمل اسلامی لبنان در بیانیه‌ای این اقدام صهیونیست‌ها را محکوم و بستن مسجدالاقصی و منع پخش اذان از این مکان عبادی را از سوی دشمن غاصب اسرائیلی امری قبیح و بی‌سابقه توصیف کرده است.
جبهه عمل اسلامی لبنان در این بیانیه از تمام ملت‌های عربی و اسلامی خواسته دست‌ بسته نمانده و اقدامی عملی ترتیب دهند بدون آنکه منتظر اذن امرا و حکام خود باشند؛ امیران کاخ‌نشین رژیم‌های عربی که با گذشت ۷۰ سال از اشغال قدس، از تراژدی ملت فلسطین درد و رنجی متحمل نشده‌اند.
این جنبش سیاسی لبنان همچنین خطاب به مجاهدان و رزمندگان مقاومت در گروه‌های مختلف فلسطینی از آن‌ها خواست بیکار ننشسته و عملیات ایثار و استشهادی ضد اشغالگران صهیونیستی را ادامه دهند چراکه این دشمن صهیونیستی غاصب و کینه‌توز فقط یک زبان می‌فهمد؛ آن هم زبان سلاح و آتش.
Share/Save/Bookmark