موسسه فرهنگی آرماگدون
موسسه فرهنگی آرماگدون
 
بیانیه موسسه فرهنگی آرماگدون در محکومیت هتاکی های اخیر به مقام والای حضرت امام هادی علیه السلام
در پی هتاکی های اخیر به مقام والای حضرت امام هادی علیه السلام ، موسسه فرهنگی آرماگدون با صدور بیانیه ای این گونه اقدامات موهن و سخیف را محکوم کرد. متن این بیانیه به این شرح می باشد:
شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۵۰
کد مطلب: 663
بسم الله الرحمن الرحیم
مَن والاكُم فَقَد والَى اللّه‏َ ، ومَن عاداكُم فَقَد عادَى اللّه‏َ ، ومَن أحَبَّكُم فَقَد أحَبَّ اللّه‏َ ، ومَن أبغَضَكُم فَقَد أبغَضَ اللّه‏َ .
هركه با شما دوستى كند با خدا دوستى كرده است و هر كه با شما دشمنى كند با خدا دشمنى كرده است، هر كه شما را دوست بدارد خدا را دوست داشته است و هركه شما را دشمن داشته باشد خدا را دشمن داشته است.
امام هادى علیه السلام در زيارت جامعه کبیره
از حدود چند ماه قبل گروهی اندک در فضای مجازی جریانی را با هدف توهین و هتک حرمت به مقام والای حضرت امام هادی علیه السلام به راه انداختند و عده ای گمراه تر به دنباله روی از ایشان پرداختند. این افراد با توهین به جایگاه رفیع ولایت و امامت سعی در کم رنگ کردن تلألو انوار الهی اهل بیت علیهم السلام داشته و هم چون یزیدیان دست شیطان را به بهانه بندگی بوسه زده اند.
در پاسخ به این جریان موهن ، گروهی از شیعیان و ارادتمندان به مقام عظیم الشان حضرات معصومین علیهم السلام اقدام به اجرای طرح "دهه بزرگداشت امام علي النقي علیه السلام در فضاي مجازي" نمودند که به حق حرکتی تاثیر گذار و قابل ستایش بود.
اما اینک پس از گذشت اندک زمانی از این حرکت ارزشی ، بار دیگر یکی از ایادی شیطان در حرکتی موهن ، با ساخت و اجرای ترانه ای به شدت توهین آمیز به امام هادیعلیه السلام ، مجددا بندگی خود به ابلیس را به اثبات رسانده و خشم عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت را بر انگیخته و قلبشان را به درد آورده است.
موسسه فرهنگی آرماگدون (تشکل شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی) ضمن محکوم کردن این اقدام موهن و سخیف ، از محبان و شیعیان اهل بیت عصمت و طهارت می‌خواهد تا با حفظ هوشیاری و تعقل و توجه كامل به رهنمودهاي مراجع عظام تقليد علي الخصوص ولي امر مسلمين جهان ، مقام معظم رهبري ضمن پرهیز از هرگونه اقدام هیجانی ، نسبت به اين واقعه جسارت آميز با هوشياري و بصيرت ، برخورد كنند.
موسسه فرهنگی آرماگدون
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
تهران
Share/Save/Bookmark