بیانیه موسسه فرهنگی آرماگدون در محکومیت تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه
بیانیه موسسه فرهنگی آرماگدون در محکومیت تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه
موسسه فرهنگی آرماگدون با صدور بیانیه ای تجاوز ددمنشانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم و بر لزوم دفاع و حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد. متن این بیانیه به این شرح می باشد:
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۰۳
کد مطلب: 1149
بسم الله الرحمن الرحیم
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ سوره الشعراء آیه ۲۲۷
و كسانى كه ستم كرده‏اند به زودى خواهند دانست كه بازگشتشان به كجاست.
همزمان با فرا رسیدن ماه خون و حماسه، باردیگر رژیم منحوس صهیونیستی که پیدایش آن بر پایه جنایت و تجاوز بوده در ادامه اقدامات وحشیانه خود کشتار مردم بی دفاع و مظلوم غزه را آغاز کرده است.این حملات وحشیانه که درنده خویی یزیدیان و مظلومیت سالار شهیدان را در ذهن تداعی می کند ، در سایه سکوت رهبران جهان عرب و از آن بدتر حمایت همه جانبه مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر همراه شده است.
آنچه که امروز در غزه شاهد هستیم، نمایش فجیع ترین و شدیدترین جلوه های وحشی گری و ظلم و تجاوز به حقوق اولیه مردان، زنان و کودکان بی گناه می باشد، که از سوی رژیم منحوس و غاصب صهیونیستی و با حمایت های بی دریغ مدعیان سینه چاک آزادی، دموکراسی و حقوق بشر، در حق مسلمانان غزه انجام می شود. بدون شک این نسل کشی وحشیانه، بیش از هر چیز نشانه ای مبرهن از ضعف بیش از پیش این غده سرطانی می باشد. و رژیم منحوس صهیونیستی این حملات را برای استتار مشکلات مختلف خود، پی گرفته است.
موسسه فرهنگی آرماگدون (تشکل شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی) ضمن ابراز هم دردی و همدلی با برادران و خواهران خود در فلسطین اشغالی، جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کرده و از همه از آزاداندیشان و مسلمانان ایران و جهان می‌خواهد به هر نحو ممکن برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به پا خیزند که این وعده الهی است:" نصر من الله و فتح قریب"
موسسه فرهنگی آرماگدون
۳۰آبان ۱۳۹۱
۵ محرم الحرام ۱۴۳۴
۲۰نوامبر ۲۰۱۲
 
Share/Save/Bookmark