دتسگیری "ابوانس الصحابه" سرکرده جبهه النصره در "رقه" با لباس زنانه
دتسگیری "ابوانس الصحابه" سرکرده جبهه النصره در "رقه" با لباس زنانه
 
داخلی صفحه آخر خبر
سرکرده النصره با لباس زنانه به دام افتاد + عکس
سایتهای سوری و شبکه‌های اجتماعی تصاویری را از یکی از سران "جبهه النصره" منتشر کرده اند که اخیرا با لباس زنانه قصد داشت از سوریه بگریزد.
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۶
کد مطلب: 2213
به گزارش «آرماگدون» ، این سرکرده جبهه النصره در پی تشدید درگیریهای اخیر بین گروه‌های مسلح قصد داشت با لباس زنانه به لبنان بگریزد که در یکی از کمینهای ارتش سوریه به دام افتاد.
سایت "سوریا الان" تأکید کرد: این سرکرده النصره برای عبور از ایست وبازرسی ها در "جوسیه" لباس زنانه پوشیده و آرایش کرده بود.
وی که "ابوانس الصحابه" نام دارد، سرکرده جبهه النصره در "رقه" بود.
این تروریست از اهالی شهر "زرقاء" در شمال پایتخت اردن است که قبلا به جای "ابوجیلبید الطوباسی" به عنوان مسئول جبهه النصره در رقه تعیین شده بود.
این سایت سوری خاطرنشان کرد: ابو انس در رقه تأکید کرده بود شهروندانی که در این شهر غذا می‌خواهند باید همسرانشان را در اختیار عناصر مسلح جبهه النصره قرار دهند.
"نبیل نعیم" مسئول سابق یکی از اردوگاه های آموزش القاعده در مصر گفته بود که سرکرده جبهه النصره از مزدوران سری "سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا است.
سایت شبکه "عراق القانون" نیز به نقل از یک منبع امنیتی عراقی گزارش داد: تروریستهای داعش برای فرار از دست نیروهای عراقی، پس از تراشیدن ریش و سبیل خود لباس زنانه پوشیده و پا به فرار گذاشته اند. این تروریستها برای دستیابی به لباسهای زنانه مغازه‌های لباس فروشی را غارت کرده اند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : العالم