برگزاری نمایشگاه ویژه معرفی اسلام در انگلستان
داخلی صفحه آخر خبر
برگزاری نمایشگاه ویژه معرفی اسلام در انگلستان
انجمن های اسلامی منطقه ای نمایشگاهی در شهر Stoke-on-Trent با هدف اصلاح پیش فرض ها و باورهای نادرست را از اسلام و مسلمانان برگزار کرد.
يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۴۷
کد مطلب: 1412
به گزارش «آرماگدون» ، جامعه مسلمانان شهر «Stoke-on-Trent»‏ نمایشگاهی برای معرفی اسلام به مردم برگزار کردند تا پیش فرض ها و باورهای نادرست را از اسلام و مسلمانان اصلاح کنند.
این نمایشگاه در منطقه «Staffordshire» شهر «Stoke-on-Trent» واقع در مرکز انگلستان برپا شد و بازدیدکنندگان بسیاری از آثار آن دیدن کردند.
در این نمایشگاه فیلم هایی با محوریت اسلام نمایش داده شد و پس از آن فرصت بحث و تبادل نظر و توضیحات مختصصان درباره اسلام فراهم بود. همچنین در این نمایشگاه، بخش غذاهای شرقی و هنر «طراحی با حنا» نیز دائر بود.
به گزارش شبکه قرآن و معارف سیما، «انجمن های اسلامی منطقه ای» که بانی این طرح بودند، عملکرد نمایشگاه را رضایت بخش می دانند و ابراز امیدواری کردند که به کمک چنین نمایشگاه هایی، افکار عمومی از اسلام، صحیح تر و شفاف تر گردد، زیرا عمدتا اسلام هراسی به دلیل ناآگاهی افراد از ماهیت حقیقی اسلام شکل می گیرد و می توان با اطلاع رسانی با این پدیده مبارزه کرد و توضیح داد که «اسلام، کلیدی برای سعادت همه جانبه و بر مبنای احترام به عقاید است.»
Share/Save/Bookmark
مرجع : ابنا