با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
نوع مطلب :
کارنامه نه چندان روشن دولت کامرون در مبارزه با اسلام هراسی در انگلیس
دیوید کامرون نخست وزیر سابق انگلیس در حالی جایش را به ترزا می وزیر کشور کابینه اش داد که دولتش میراث چندانی در مبارزه با اسلام هراسی و مقابله با گسترش فضای تنفر علیه مسلمانان و سایر گروه های قومی و مذهبی در این کشور برجای نگذاشت.
نقش فیلم‌های هالیوودی در ترویج اسلام هراسی
روزنامه انگلیسی گاردین نوشت: در طول تاریخ بیش از نود درصد از شخصیت عرب و مسلمان در فیلم های هالیوودی، افرادی نژادپرست و بیگانه ستیز نشان داده شده اند، سینمای آمریکا بخشی از مشکل اسلام هراسی است.
اسلام هراسی در نظر اندیشه‌پردازان و رسانه‌های غرب
اربابان معابد، به نفعشان بود که با همیاری سلاطین و یهودیان دنیاپرست، روح مردم را به استضعاف کشند تا از درون، مقاومتِ اندکِ موحدان ابراهیمی و ظلم ستیزانِ باقیمانده را بی‌حاصل کنند.
تظاهرات اهالی روستایی مسلمان نشین در نیویورک علیه اسلام هراسی + عکس و فیلم
صد‌ها نفر در یک روستا در نیویورک که اسلامبرگ نام دارد، در اعتراض به آزار و اذیت مسلمانان در آمریکا تظاهرات آرام برگزار کردند.
بازی انقلاب 1979 پروژه ای برای تحریف تاریخ
۳۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۵
سازندگان بازی «انقلاب 1979» ادعا کردند این بازی بناست به روایت مستند از انقلاب اسلامی ایران در سال 57 بپردازد و برای کاربران این امکان ایجاد شود تا در قالب چندین شخصیت مختلف، مسیر انقلاب را به دلخواه تغییر دهند، ولی پس از انتشار بازی مشخص شد همه چیز در حد ادعا باقی مانده است.
رفتار شناسی غرب در اسلام ستیزی؛ از منظر آیت الله جوادی آملی
مقولۀ توهین و بی احترامی به ادیان توحیدی به ویژه دین مبین اسلام و پیامبر اکرم(ص) از دیرباز از سوی خداستیزان و دشمنان و مخالفان انبیاء الهی مسبوق به سابقه می باشد.
تخریب مسجد مسلمانان در میانمار
۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۱
مقامات میانمار در ادامه اذیت و آزار مسلمانان، مسجدی را در روهینگیا تخریب کردند.
مظلومیت شیعیان نیجریه/ هراس غرب از گسترش تشیع
حمله به منزل «شیخ زکزاکی» و اعلام جرم علیه شیعیان نیجریه در حالی انجام می گیرد که دولت در سرکوب گروه تروریستی بوکوحرام که امنیت را از مردم سلب کرده، هیچ توفیقی نداشته است.
روزشمار حملات اسلام‌ستیزانه در آمریکا به روایت لس‌آنجلس تایمز
ز پیدا شدن سر بریده شده یک خوک در مسجد فیلادلفیای شمالی تا هتک حرمت به مجلد قرآن همگی بیانگر آن است که حملات به مسلمانان در ایالات متحده در حال افزایش است.
واکاوی علل سرکوب خونین مسلمانان در نارداران آذربایجان
با توجه به ابعاد بهره برداری جمهوری آذربایجان از این موضوع بنظر می رسد وزارت کشور جمهوری آذربایجان براساس طراحی قبلی، دو تن از نیروهای خود را نیز قربانی کرده است تا با ملتهب تر کردن فضا، امکان سرکوب شدیدتر و ایجاد رعب و وحشت در کل کشور را برای خود فراهم کند.
وضعیت اسلام هراسی پس ازحملات پاریس/ قربانیان پنهان تروریسم داعش
اسلام هراسی در فضای پس از حملات پاریس تنها بر زندگی مسلمانان فرانسه تأثیرگذار نخواهد بود بلکه اقلیت مسلمان را در کشورهای متعددی هدف قرار خواهد داد که می توان آنها را قربانیان پنهان تروریسم داعش دانست.
تبلیغات ضد مسلمان در اسپانیا
۱۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۹
ال پرنسیپ، یک مجموعه تلویزیونی دیدنی و سرگرم کننده اسپانیایی است که موضوع آن قاچاق مواد مخدر و جهادی ها در منطقه اسپانیایی سئوتا می باشد . دیدن فاروق رئیس تبهکاران و سلطان مواد بسیار جالب است . او با لهجه اسپانیایی شفافی صحبت می کند و با صدای بلند وگویشی مراکشی لعن ونفرین کرده و می گوید: “دین دیماک!”...
نظریه اسلام‌ ناب-اسلام آمریکایی، از امام خمینی تا آیت الله خامنه ای
از منظر امام خمینی رحمه‌الله، تجدد و تحجر به‌مثابه دو مانع در فهم اسلام ناب عمل می‌کنند. قرائتی از اسلام که متأثر از این دو زمینه‌ی اجتماعی ارائه می‌شود، اسلام تجدد و اسلام تحجر خواهد بود. اسلام آمریکایی عنوان عامی برای هر اسلام برخاسته از هر دوی این زمینه‌هاست.
حمله به پاسداران ایرانی در بازی آنلاین عربستانی + تصاویر
برخی سایت‌های خبری وابسته به تروریسم دولتی آل‌سعود، کاربران خود را به انجام یک بازی آنلاین تشویق می‌کنند که در آن، مجاهدان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان همکاران تروریست‌ها و حامیان گروه‌هایی همچون داعش معرفی می‌شوند.
جنبش اسلام‌ستیز پگیدا، محصول سیاست‌های خصمانه غرب
«پگیدا» جریان سیاسی و اعتراضی است که از سال گذشته میلادی (2014) با هدف مخالفت با گسترش دین اسلام درغرب، در«درسدن، مرکز ایالت زاکسن در شرق آلمان» سازماندهی شد. بنابر اعلام «اداره نظارت بر قانون اساسی آلمان»، در این ایالت صد نفر سلفی فعالیت می‌کنند.
بازی Dying light
با توجه به اقدامات گروه‌های تروریستی همچون داعش که دست‌ پرورده غرب و برخی کشورهای به اصطلاح مسلمان منطقه‌اند، دیگر به راه انداختن موج اسلام‌هراسی و ساخت چنین بازی‌هایی علیه مسلمانان کار سختی نیست.
همه کشورهایی که «پوشیه» را ممنوع کردند
دپارتمان سرویس‌های پارلمانی استرالیا چند ساعت پیش از آنکه پارلمان نشست خود را آغاز کند در بیانیه‌ای دیگر گفت: مجدداً به کسانی که پوشش صورت دارند اجازه داده می‌شود تا وارد تمامی بخش‌های عمومی ساختمان پارلمان شوند!
پیام مهم رهبر انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی
حوادث اخیر در فرانسه و وقایع مشابه در برخی دیگر از کشورهای غربی مرا متقاعد کرد که درباره‌ی آنها مستقیماً با شما سخن بگویم. من شما جوانان را مخاطب خود قرار میدهم؛ نه به این علّت که پدران و مادران شما را ندیده می‌انگارم، بلکه به این سبب که آینده‌ی ملّت و سرزمینتان را در دستان شما میبینم و نیز حسّ حقیقت‌جویی ...
شارلی‌ابدو؛ هیزم کوره اسلام‌هراسی
باید توجه کرد که همان طور که موج اسلام هراسی در اروپای پس از ۱۱ سپتامبر فرونخوابید، پس از قدرت گیری داعش و حادثه شارلی ابدو، اسلام هراسی همچنان در اروپا باقی خواهد ماند.
حمله مسلحانه به ساختمان نشریه شارلی ابدو (چارلی هبدو) در پاریس+ تصاویر و فیلم
در پی تیراندازی در دفتر یک روزنامه در پاریس که ۱۲ کشته و ۱۰ زخمی به دنبال داشت، مقامات فرانسوی سطح تدابیر امنیتی را در کشور افزایش دادند.