تبيين «حقیقت اسلام» در تلویزیون ونزوئلا
داخلی صفحه آخر خبر
تبيين «حقیقت اسلام» در تلویزیون ونزوئلا
در راستای بهره‌برداری از ظرفیت شبکه‌های رادیو تلویزیونی ونزوئلا و به منظور معرفی اسلام و ایران، «حقیقت اسلام» از تلویزیون «ویوه» این كشور تبیین شد.
جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۱
کد مطلب: 5059
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در ادامه فعالیت‌های رایزنی فرهنگی كشورمان در ونزوئلا و بر اساس توافق حاصله با مدیران شبکه تلویزیونی «ویوه» برای حضور افراد اندیشمند و متخصص (معرفی‌شده توسط رایزنی فرهنگی ایران) در برخی از میزگردها و برنامه‌های آن، شیخ سهیل اسعد، استاد علوم حوزوی در ویژه‌برنامه «گفت‌وگوی دانایی‌ها» حضور یافت.
وی در این برنامه با موضوع «حقیقت اسلام» شرکت کرد و به توضیح و تشریح مبانی معرفتی دین مبین اسلام و تبیین دیدگاه‌های آن نسبت به انسان و حیات دنیوی و اخروی پرداخت.
شیخ سهیل اسعد، در این برنامه مردم را به تحقیق و تدقیق بیشتر درباره اسلام راستین (از طریق منابع و مراجع واقعی آن و به دور از فضاسازی‌های جوامع غربی درباره اسلام و مسلمانان) و پرهیز از هرگونه پیش‌داوری فراخواند.
تببیین موضوع به زبان ساده و از منظر یک فرد آمریکای لاتینی که به اسلام گرویده است، از امتیازات شیخ سهیل اسعد است که باعث جذب بیشتر مخاطب و تأثیرگذاری بیشتر کلام او در مخاطبین بومی می‌شود.
برنامه «گفت‌وگوی دانایی‌ها» روزهای دوشنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت ۱۲ تا ۳۰/۱۲ به وقت کاراکاس از شبکه «ویوه» پخش می‌شود و بیشترین مخاطبین آن نیز اقشار فرهنگی و دانشگاهی جامعه محسوب می‌شوند.
Share/Save/Bookmark