هتک حرمت مسجد مسلمانان آلمان برای دومین بار + عکس
هتک حرمت مسجد مسلمانان آلمان برای دومین بار + عکس
یک مسجد در حال ساخت در آلمان برای بار دوم مورد حمله و اهانت عناصر ضد اسلامی در این کشور قرار گرفت.
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب: 3204
به گزارش «آرماگدون» ، یک مسجد در حال ساخت در شهر دورماگن (Dormagen) آلمان در ساعات بامداد امروز برای بار دوم در چند روز گذشته مورد حمله و اهانت گروه‌های ضد اسلامی در این شهر قرار گرفت.
با اعلام خبر این حمله به مسجد و نوشته شدن شعارهای ضد اسلامی و تعصب آمیز فاشیستی که با رسم آرم گروه‌های فاشیستی آلمان همراه بوده است مسئولان اتحادیه‌های اسلامی آلمان در این مکان حضور یافتند.
پروفسو نوزت یاشار، رئیس اتحادیه اسلامی آلمان با انتقاد از وقوع چنین حملاتی در آلمان گفت: چندی پش نیز چنین حمله‌ای به این مسجد انجام شده بود که چنین ویژگی‌هایی را داشت. ما آن موقع نیز از مسئولان دولتی درخواست رسیدگی کردیم اما اکنون برای بار دوم شاهد این هتک حرمت به مسجد هستیم.
وی ادامه داد: ما بار‌ها به مسئولان امنیتی منطقه در مورد فعالیت گروه‌های افراطی راست و خطرات امنیتی که این گروه‌ها برای مسلمانان و نیز اماکن مقدس اسلامی فراهم می‌آورند اخطار کرده‌ایم.
این مسجد که عملیات ساخت آن از سال ۲۰۱۲ آغاز شده است در ۵ صبح به وقت محلی مورد حمله گروه‌های فاشیستی قرار گرفته است.
حمله کنندگان در دیوارهای مسجد شعارهایی مانند "آلمان فقط برای آلمانی‌ها"، "فرهنگ پستتان ربطی به اینجا ندارد" و آرم دوران حکومت هیتلر و صلیب‌هایی به شکل شمشیر رسم کرده‌اند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ابنا