هتک حرمت قرآن کریم در ۳ مسجد مصر
هتک حرمت قرآن کریم در ۳ مسجد مصر
هتک حرمت کلام‌الله مجید در استان «دقهلیه» مصر با خشم و عصبانیت اهالی این منطقه مواجه شده است.
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
کد مطلب: 6003
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از پایگاه خبری akhbaralasr.net مصر؛ اهالی روستای «اولیلة» از توابع شهرستان «میت غمر» در استان دقهلیه مصر هنگام تعمیر شبکه فاضلاب سه مسجد این روستا، متوجه شدند که رهاشدن نسخه‌هایی از کلام‌الله مجید علت انسداد و گرفتگی شبکه فاضلاب این سه مسجد است.
در همین راستا، «ایمن الملاح»، مدیر اداره امنیت استان دقهلیه روز یکشنبه ابلاغیه‌ای را از مأمور مرکز پلیس «میت غمر» مبنی بر ارسال نامه‌ای از سوی «محمد عبدالمنعم خضر غنیم» ۳۵ ساله امام و خطیب مسجد «الرحمة»، «محمد محمد ابراهیم» ۵۴ ساله امام و خطیب مسجد «اولیاء» و «محمد محمود محمد» ۴۰ ساله امام و خطیب مسجد «النور» دریافت کرد که در این نامه از کشف نسخه‌های قرآن در شبکه فاضلاب این مساجد خبر داده بودند.
ائمه این مساجد در نامه خود ضمن ابراز شگفتی از وجود نسخه‌های قرآن کریم در شبکه فاضلاب این سه مسجد تأکید کردند: انداختن نسخه‌های قرآن در سرویس‌های بهداشتی این مساجد منجر به انسداد و گرفتگی شبکه‌های فاضلاب این سه مسجد شده بود، این در حالی است که هنوز نمی‌توان در این رابطه فردی را متهم کرد.
در پی ارسال این نامه‌ها، مدیر اداره امنیت استان دقهلیه دستور داد تا کارگروهی به ریاست «محمد حسینی»، رئیس بخش تحقیقات برای پیداکردن مسببین این واقعه تشکیل شود
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا