تجمع فعالان حامی آزادی قدس مقابل مقر سازمان ملل متحد در تهران
تجمع فعالان حامی آزادی قدس مقابل مقر سازمان ملل متحد در تهران
 
تجمع فعالان حامی آزادی قدس مقابل مقر سازمان ملل متحد در تهران
سازمان های مردم نهاد و فعالان حامی آزادی قدس شریف در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین و بمباران مناطق مسکونی و بیمارستان های غزه، روز سه شنبه مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران تجمع کردند.
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۳
کد مطلب: 2847
به گزارش «آرماگدون» ، در این تجمع مردم با سردادن شعارهای «کشتن زن و کودک، دفاع مشروع نیست»، «آمریکا و اروپا، حامی صهیونیست است»، ˈسلاح آمریکایی، قاتل کودکان است»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» از مردم مظلوم فلسطین و غزه حمایت کردند.
مجمع فعالان و سازمان های مردم نهاد حامی آزادی قدس شریف در این تجمع با صدور بیانیه ای تجاوزگری و جنگ افروزی رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
در این بیانیه آمده: تجاوز به غزه، از سوی رژیم صهیونیستی، تحمیل جنگی به منطقه است که موید، نگاه امام خمینی(ره) به این جرثومه و غده سرطانی است که فرمودند: اسراییل باید از صحنه روزگار حذف شود.
در این بیانیه مطرح شده؛ گم شدن سه نظامی صهیونیسم در محدوده سکونت صهیونیست ها، بهانه ای برای این جنگ افروزی وحشیانه شد و مجمع فعالان و سازمان های مردم نهاد حامی آزادی قدس، ضمن محکوم کردن این جنگ ویرانگر که زنان و کودکان را هدف قرار داده، اعلام می دارد، جنگ افروزی رژیم صهیونیستی با هدف تضییع کامل حقوق فلسطینیان با استفاده از فرصتی که تروریست های تکفیری، سلفی و وهابی برای رژیم صهیونیستی فراهم ساخته اند، برافروخته شده است.
در این بیانیه آمده است: این جنگ باردیگر، نشان داد که اعتماد به صهیونیست ها خردمندانه نیست و تلاش ها و اصرار جریان سازش برای توافق با رژیم صهیونیستی، اصراری بیهوده است و صهیونیست ها همواره در اندیشه نابودی هویت فلسطین و فلسطینی بوده اند.
در این بیانیه از مجمع سازمان های بین المللی خواسته شده از سکوت معنادار و بعضا حمایت گرانه از جنایتکاران صهیونیست ها دست بردارند و اجازه ندهند ستمگری و جنایتکاری صهیونیست ها استقرار یابد، زیرا این نوع رفتار استقرار امنیت در جهان را به مخاطره می اندازد.
در این بیانیه همچنین از نظام حاکم بر مصر، خواستار بازگشایی فضای حیاتی بر غزه شده و از مسوولین این کشور خواسته اند که اجازه ندهند نام مصر بزرگ و ملت بزرگ آن در تاریخ در کنار جنایت کاران صهیونیست، ثبت شود.
Share/Save/Bookmark