بار بی‌خانمان‌های نیوزیلند بر دوش بانوی تازه مسلمان
بار بی‌خانمان‌های نیوزیلند بر دوش بانوی تازه مسلمان
بانوی مسلمان شده نیوزیلندی که به مدت ۶ ماه است غذای خانگی بین بی‌خانمان‌های شهر آوکلند (Auckland) توزیع می‌کند، اکنون قصد دارد سرپناهی برای آن‌ها بسازد.
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۸
کد مطلب: 6366
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از پایگاه خبری nzherald؛ لوسی شاه محمدی، ۴۷ ساله از قوم مائوری‌ (Maori) که با یک ایرانی ازدواج کرده و مسلمان شده است همراه با لیزادی هارانولت (Lyzadie Renault)، دوست معمار خود تلاش دارد با کمک‌های خیریه یک مکان مسکونی برای بی‌خانمان‌های این شهر بسازد.
وی در این باره اظهار کرد: در هوای سرد زمستان بسیار نگران بی‌خانمان‌ها می‌شوم و با دیدن لبخند بر چهره آن‌ها احساس خوشحالی می‌کنم. شاه محمدی افزود:‌ اگر همه ما حتی کمک کوچکی به بی‌خانمان‌ها کنیم یقینا در حل مشکل بی‌خانمانی موثر خواهد بود.
طرح ساخت مکان مسکونی شامل ۶۴ خوابگاه خواهد بود که نیاز به ۴۰ هزار متر مربع زمین دارد. در این مکان خدماتی از قبیل تهیه دارو، توانبخشی به معتادان، بودجه‌بندی و توسعه فردی، مشاغل و مشاوره ارائه خواهد شد.
شاه محمدی که امدادگر مرکز اسلامی آوکلند و پناهجویان نیز هست، در مورد این مکان مسکونی گفت: این مکان هم یک دکتر است و هم یک معلم که نحوه رد و درخشیدن را به بی‌خانمان‌ها خواهد آموخت.
Share/Save/Bookmark