آغاز توزیع اینترنتی  مستند لیست سیاه
۲
آغاز توزیع اینترنتی مستند لیست سیاه
مستند لیست سیاه با موضوع نقد بازی رایانه ای لیست سیاه، کاری از گروه مستند سازی مجاهد مجازی است که توسط سایت سینما مارکت به صورت اینترنتی توزیع می شود
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۴
کد مطلب: 2964
به گزارش آرماگدون ، رسانه‌ها فقط وسیله سرگرمی نیستند؛ و در این میان بازی های ویدیویی به ابزار رسانه ای عصر نوین بدل شده اند. مستند لیست سیاه می کوشد با کارشناسی مهندس مهدی حق وردی طاقانکی فعال حوزه مطالعات بازی های رایانه ای، به بررسی جنگ رسانه ای غرب علیه ایران در آخرین بازی رایانه ای ضد ایرانی با عنوان "اسپلینترسل بلک لیست" بپردازد.
در این مستند به موضوعاتی چون تبلیغ ایران هراسی و سپاه هراسی، چگونگی تبلیغ پنهان رشته رزمی صهیونیستی "کاراوماگا"، حمله یک مامور آمریکایی به سفارتخانه سابق آمریکا در ایران که اکنون به مقر سپاه قدس تبدیل شده، انتساب های کذب اقدامات تروریستی به سپاه قدس در سطح بین الملل همچون زمینه سازی جهت استفاده از بمب شیمیایی و بسیاری از مصادیق پیدا و پنهان بازی لیست سیاه بپردازد. بازی لیست سیاه توسط شرکت یوبی سافت یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده بازی های رایانه ای ساخته شده است.
در بخشی از مستند با نمایش خیالی حضور پهپاد رزمی آمریکایی در تهران در بازی لیست سیاه و انجام عملیات نظامی به جنگ پهپادها اشاره و از افتضاح به بار امده در مورد پهپاد RQ۱۷۰ ویا پهپاد اسکن ایگل برای آمریکا و یا نفوذ پهپاد حزب الله لبنان به عمق خاک رژیم صهیونیستی سخن به میان می آید. گویی آمریکایی ها سعی دارند آبروی از دست رفته خود را در یک بازی رایانه ای جبران کنند.

شایان ذکر است مستند لیست سیاه در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در غرفه مرکز هنرهای رقومی سازمان بسیج با حضور دکتر صفار هرندی مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حجت الاسلام تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین رونمایی شد. گویندگی و تدوین این مستند بر عهده آقا علی حاجی پور بوده است.

این مستند در آخرین روز از هفته دفاع مقدس که با عنوان "عزت و پایداری،وحدت ملی،استکبار ستیزی" به منظور "ایستادگی باتاسی از عزت و غیرت ملی در مقابله با ترفندهای استکبار جهانی و صهیونیست بین الملل" نامگذاری شده منتشر گردید. علاقه مندان برای تهیه این مستند می توانند به پایگاه اینترنتی سینما مارکت به آدرس WWW.cinemamarket.ir مراجعه نمایند.
Share/Save/Bookmark


مهدی حق وردی
۱۳۹۳-۰۷-۱۱ ۱۵:۰۵:۳۷
سلام علیکم
از بابت انتشار خبر مستند لیست سیاه ممنون
مهدی
۱۳۹۳-۰۷-۰۸ ۱۵:۴۳:۰۵
سلام
ممنون از بازنشر خبر